Zadavatelem microsite je firma M.A.K. spol. s r.o.Vodoinstalační a topenářský materiál, vybavení koupelen, kotle, bojlery Nový Bydžov

Společnost M.A.K. spol. s r.o. se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej vodoinstalačního, topenářského materiálu a vybavení koupelen.Představujeme firmu M.A.K. spol. s r.o. se sídlem v Novém Bydžově, která svoji činnost zaměřuje na prodej vodoinstalačního materiálu, topenářského materiálu a vybavení koupelen.

Provozujeme velkoobchod, maloobchod s kamennou prodejnou, případně lze objednávat i přes náš e-shop, kde se snažíme o maximální rychlost dodání. Veškerý sortiment a vybavení nabízíme montážním firmám i koncovým zákazníkům. V nabídce naleznete širokou škálu zboží, které odebíráme jak od kvalitních tuzemských tak i zahraničních výrobců.

Pokud sháníte bojler, kotel, radiátor, koupelnový nábytek nebo doplňky, sprchový kout včetně příslušenství, vanu, vodovodní baterii, kuchyňský dřez, kanalizační kamna, ventilátor, podlahové žlaby a další sortiment neváhejte navštívit naši kamennou prodejnu nebo e-shop www.m-a-k.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


M.A.K. spol.s r.o. - Nový Bydžov

M.A.K. spol.s r.o. - Nový Bydžov

Společnost M.A.K. spol.s r.o. nabízí vodoinstalační a topenářský sortiment.