KRES spol. s r.o. Opava opravy elektromotorů a čerpadel

Úhlové brusky a AKU vrtačky, které v sobě skrývají sílu, spolehlivost i bezpečnost

Výroba elektromotorů i jejich opravy spolehlivě, snadno a kvalitně

Výrobu elektromotorů i jejich opravy spolehlivě, snadno a kvalitně provádí firma KRES spol. s r.o. v Opavě a okolí.Elektromotory


Elektromotory nám umožňují díky využití elektrické energie konat mechanickou práci. Ulehčují lidem denně spoustu práce a velké množství strojů by se bez nich už neobešlo. Výroba elektromotorů je v naší době velmi důležitou a zodpovědnou činností.

Výroba elektromotorů je naší specialitou již řadu let. Díky tomu jsme získali spoustu zkušeností, které také využíváme a zhodnocujeme. Naše elektromotory jsou pak spolehlivé, funkční a výkonné. Specializujeme se na výrobu trakčních elektromotorů. Výroba elektromotorů není jedinou naší činností. Elektromotory také opravujeme. V případě zájmu nám můžete svěřit následující typy elektromotorů:

- elektromotory asynchronní s kotvou nakrátko i kroužkové do výkonu 100 kW
- stejnosměrné elektromotory do 55kW
- jednofázové elektromotory
- výtahové elektromotory
- jeřábové elektromotory
- elektrohydraulické pohony
- dynama, generátory, vibrátory
- motory speciální i zahraniční výroby
- elektrické ruční nářadí

Prodej, oprava a výroba elektromotorů je u nás doplněna i službou převíjení cívek, relé, transformátorů, elektromagnetů a podobně. Orientujeme se na méně početné zakázky, díky čemuž jsme schopni dodržovat co nejkratší termíny dodání dle přání zákazníka. Nabízíme také expresní dodávky. Náš tým velmi zkušených a schopných pracovníků dokáže při výrobě spolupracovat tak, aby výsledek byl přímo optimální pro konkrétního zákazníka.

Na přání dovedeme elektromotory i upravit (jiná příruba, napětí, kmitočet, tropikalizace). Jsme vybaveni kvalitní technikou a potřebnými měřícími stroji.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Převíjení a navíjení elektromotorů včetně oprav a servisu

Převíjení a navíjení elektromotorů včetně oprav a servisu

Krnovský elektroservis KRES spol. s r.o. Vám poskytne opravu i servis elektromotorů a to včetně jejich převíjení a navíjení. Naše služby nabízíme také zákazníkům z okolí Opavy i Ostravy.


Akce ponorná, kalová čerpadla Opava

Akce ponorná, kalová čerpadla Opava

Navštivte prodejnu firmy KRES spol. s r.o. v Krnově nebo Opavě, kde prodáváme za akční ceny čerpadla: - kalová čerpadla BF - TH vysokotlaká čerpadla - zkoušečky - ponorná čerpadla spláškových vod s řezákem - čerpací jímky MGP - ...
>
>