Zadavatelem microsite je firma Zámečnictví u kostela Alena KynkorováZámečnictví, výroba klíčů, prodej zámků a kování, zámečnická pohotovost, elektronické přístupové systémy

Zámečnictví u kostela paní Aleny Kynkorové se specializuje na výrobu klíčů, prodej zámků, kování, zavíračů a elektronických přístupových systémů. K činnosti patří také NONSTOP zámečnická pohotovost.Hledáte spolehlivé zámečnictví v Písku? Potřebujete si nechat vyrobit klíče či sháníte zámky nebo kování? Zabouchli jste si dveře a nemůžete se dostat do bytu?

Neváhejte se obrátit na Zámečnictví u kostela paní Aleny Kynkorové na adrese Leoše Janáčka 41/5 ve městě Písek. Již od roku 1991 se zabýváme výrobou klíčů, prodejem zámků, kování a zavíračů. Zajišťujeme také elektrické přístupové systémy.

Vyrábíme klíče dle zámku, dále schránkové, dózické, nábytkové, trezorové, historické, MUL-T-LOCK, autoklíče a mnoho dalších od různých dodavatelů. Provádíme taktéž opravy a přestavby zámků, vložek, visacích zámků a autozámků.

K naší činnosti patří také NONSTOP zámečnická pohotovost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zámečnictví U Kostela paní Aleny Kynkorové - Písek (Jihočeský kraj)

Zámečnictví U Kostela paní Aleny Kynkorové - Písek (Jihočeský kraj)

Zámečnictví U Kostela paní Aleny Kynkorové se sídlem v Písku se zabývá výrobou klíčů, prodejem zámků, kování i zavíračů a poskytuje také zámečnickou NON-STOP pohotovost.