Ivana Regina Kupcová Sádlová - výjimečná osobnost v uměleckém světě!

Vítám Vás na mé stránce, kde se můžete dozvědět více o mé autorské tvorbě. Jsem scénáristka, moderátorka a mám pravidelný pořad v rádiu, často vystupuji i v televizi.


Kniha - Já a moje trapasy aneb život je jedno velké divadlo
Moje práce je pro mě zároveň vášní, proto se snažím o to, aby byla vždy unikátní a autentická. Na této stránce se dozvíte více o mých knihách a CD a také o tom, jak si můžete zakoupit některý z mých výrobků prostřednictvím mého eshopu.

A teď něco o mně: Jmenuji se Ivana Regina Kupcová Sádlová a ráda bych se s vámi podělila o svou uměleckou tvorbu. Jsem talentovanou scénáristkou, moderátorkou a autorkou knih a CD, se kterou spolupracuje řada umělců.
Ať už hledáte inspiraci, nebo nové umělecké zážitky, ráda bych vám představila sebe a svoji autorskou tvorbu. Jsem výjimečná osobnost v uměleckém světě, známá jako scénáristka, moderátorka a častá tvář na obrazovkách televizních obrazovek. Avšak, nejsem jen tohle. Mým dalším uměleckým kouskem jsou knihy a CD, plné tajemna a magie, a právě ta jsou klíčem k mým úspěchům.

Mým cílem je inspirovat vás a nabídnout vám nové umělecké zážitky, které si zamilujete. Proto jsem se rozhodla vytvořit vlastní eshop, kde najdete nejen mé autorské tvorby, ale také kartičky s magickými motivy a jiné zajímavé dárky.
Můj originální umělecký styl je charakterizovaný pečlivostí a důrazem na kvalitu, které jsou patrné v každém detailu - od krásného obalu po skvělý obsah.

Důležité pro mě je udržovat anonymitu svých klientů, abych mohla zajistit soukromí a spokojenost zákazníků. Své věrné fanoušky inspiruji a bavím už několik let a ráda bych nabídla svoji autorskou tvorbu i vám. Vyberte si z mých knih a CD a nechte se unést do tajemného světa Ivany Reginy Kupcové Sádlové.

Vydávám knihy jako "Já a moje trapasy anebo život je jedno velké divadlo" a CD jako "Přivolání štěstí", "Zázračný svět barev", "Ochranný magický rituál" a "Zrcadlová kouzla".
A nebojte se, pokud si objednáte některý z mých výrobků, můžete si být jisti, že vše bude probíhat naprosto diskrétně a s vaší anonymitou se počítá. Objednávky posílám i na dobírku, takže nakupování u mě je velmi jednoduché a pohodlné.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně mé tvorby, nebo se chcete dozvědět více o tom, jak si můžete zakoupit některý z mých výrobků, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám poskytnu veškeré potřebné informace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ivana Regina Kupcová Sádlová - mentoring, koučink a psychoterapie pro životní restart

Ivana Regina Kupcová Sádlová - mentoring, koučink a psychoterapie pro životní restart
Potřebujete pomoc při hledání vnitřní rovnováhy a zvládání životních výzev? Jsem Ivana Regina Kupcová Sádlová - odbornice na osobní růst a duševní zdraví s dlouholetou praxí v Plzni Kozolupech.

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň
Ivana Regina Kupcová Sádlová nabízí osobní nebo telefonické konzultace či výklady v oblasti astrologie, léčitelství a esoteriky. Působím také jako bylinkářka a léčitelka a pořádám výukové semináře.

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky
Věštění budoucnosti z křišťálové koule i kávové sedliny provádí Ivana Regina Kupcová Sádlová z Kozolup u Plzně. Poskytujeme prvotřídní esoterické služby včetně seminářů a kurzů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ivana Regina Kupcová Sádlová koučka, léčitelka, výklad karet po tel.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ivana Regina Kupcová Sádlová
www.ivanareginakupcovasadlova.cz
Adresa

Adresa

Kozolupy 128
Kozolupy 330 32

ivanareginakupcovasadlova@gmail.com
+420 906 505 050


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha