Ivana Regina Kupcová Sádlová - výjimečná osobnost v uměleckém světě!

Vítám Vás na mé stránce, kde se můžete dozvědět více o mé autorské tvorbě. Jsem scénáristka, moderátorka a mám pravidelný pořad v rádiu, často vystupuji i v televizi.


Kniha - Já a moje trapasy aneb život je jedno velké divadlo
Moje práce je pro mě zároveň vášní, proto se snažím o to, aby byla vždy unikátní a autentická. Na této stránce se dozvíte více o mých knihách a CD a také o tom, jak si můžete zakoupit některý z mých výrobků prostřednictvím mého eshopu.

A teď něco o mně: Jmenuji se Ivana Regina Kupcová Sádlová a ráda bych se s vámi podělila o svou uměleckou tvorbu. Jsem talentovanou scénáristkou, moderátorkou a autorkou knih a CD, se kterou spolupracuje řada umělců.
Ať už hledáte inspiraci, nebo nové umělecké zážitky, ráda bych vám představila sebe a svoji autorskou tvorbu. Jsem výjimečná osobnost v uměleckém světě, známá jako scénáristka, moderátorka a častá tvář na obrazovkách televizních obrazovek. Avšak, nejsem jen tohle. Mým dalším uměleckým kouskem jsou knihy a CD, plné tajemna a magie, a právě ta jsou klíčem k mým úspěchům.

Mým cílem je inspirovat vás a nabídnout vám nové umělecké zážitky, které si zamilujete. Proto jsem se rozhodla vytvořit vlastní eshop, kde najdete nejen mé autorské tvorby, ale také kartičky s magickými motivy a jiné zajímavé dárky.
Můj originální umělecký styl je charakterizovaný pečlivostí a důrazem na kvalitu, které jsou patrné v každém detailu - od krásného obalu po skvělý obsah.

Důležité pro mě je udržovat anonymitu svých klientů, abych mohla zajistit soukromí a spokojenost zákazníků. Své věrné fanoušky inspiruji a bavím už několik let a ráda bych nabídla svoji autorskou tvorbu i vám. Vyberte si z mých knih a CD a nechte se unést do tajemného světa Ivany Reginy Kupcové Sádlové.

Vydávám knihy jako "Já a moje trapasy anebo život je jedno velké divadlo" a CD jako "Přivolání štěstí", "Zázračný svět barev", "Ochranný magický rituál" a "Zrcadlová kouzla".
A nebojte se, pokud si objednáte některý z mých výrobků, můžete si být jisti, že vše bude probíhat naprosto diskrétně a s vaší anonymitou se počítá. Objednávky posílám i na dobírku, takže nakupování u mě je velmi jednoduché a pohodlné.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně mé tvorby, nebo se chcete dozvědět více o tom, jak si můžete zakoupit některý z mých výrobků, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám poskytnu veškeré potřebné informace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ivana Regina Kupcová Sádlová - mentoring, koučink a psychoterapie pro životní restart

Ivana Regina Kupcová Sádlová - mentoring, koučink a psychoterapie pro životní restart
Potřebujete pomoc při hledání vnitřní rovnováhy a zvládání životních výzev? Jsem Ivana Regina Kupcová Sádlová - odbornice na osobní růst a duševní zdraví s dlouholetou praxí v Plzni Kozolupech.

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň
Ivana Regina Kupcová Sádlová nabízí osobní nebo telefonické konzultace či výklady v oblasti astrologie, léčitelství a esoteriky. Působím také jako bylinkářka a léčitelka a pořádám výukové semináře.

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky
Věštění budoucnosti z křišťálové koule i kávové sedliny provádí Ivana Regina Kupcová Sádlová z Kozolup u Plzně. Poskytujeme prvotřídní esoterické služby včetně seminářů a kurzů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ivana Regina Kupcová Sádlová koučka, léčitelka, výklad karet po tel.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ivana Regina Kupcová Sádlová
www.ivanareginakupcovasadlova.cz
Adresa

Adresa

Kozolupy 128
Kozolupy 330 32

ivanareginakupcovasadlova@gmail.com
+420 906 505 050


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha