Microsite byla vložena dne:10.02.2020
ID microsite: 158147, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

Ivana Regina Kupcová Sádlová

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky

Věštění budoucnosti z křišťálové koule i kávové sedliny provádí Ivana Regina Kupcová Sádlová z Kozolup u Plzně. Poskytujeme prvotřídní esoterické služby včetně seminářů a kurzů.

Výklad karet, esoterika i léčitelstvíVěštkyně a kartářka Plzeň, Ivana Regina Kupcová SádlováPořádání výukových seminářů a kurzů s magickou tematikou

Pomoc při posuzování zdravotního stavu či získání lásky i peněz poskytuje věštkyně Ivana Regina Kupcová Sádlová z malé vesnice Kozolupy, okres Plzeň.

Provádíme veškeré činnosti spadající do oblasti kartářství, astrologie, esoteriky i léčitelství. Poskytujeme spolehlivé služby s cílem harmonizovat tělo i duši. Pomocí očisťujících rituálů, kyvadel i run dokážeme z Vašeho domu i mysli vyhnat zlé síly a zodpovědět jednoduché otázky týkající se života i smrti. Pro naše klienty zajišťujeme věštění budoucnosti z křišťálové koule, čtení z ruky včetně profesionálního výkladu karet i tarotu. Nedílnou součástí našich činností je pořádání výukových seminářů a kurzů s magickou tematikou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY