Zadavatelem microsite je firma Pavel Šebek - AlbodyNástavby pro užitkové vozy, hydraulické čela nebo reklamní potisk od ALBODY Pavel Šebek s.r.o.

Společnost ALBODY pana Pavla Šebka je rodinná firma, která pro Vás zajistí nástavby i reklamní potisk na nástavby pro užitkové vozy.Chcete začít podnikat nebo už podnikáte, máte užitkový vůz nákladní nebo dodávku, ale sháníte na ni vhodnou nástavbu? Pak Vám rádi představíme společnost ALBODY pana Pavla Šebka, která sídlí v Libouchec.

Společnost se zabývá dodávkou a výrobou nástaveb pro užitkové vozy jakou jsou vozy nákladní nebo dodávky. V nabídce najdete nástavby:

- skříňové
- valníkové
- sklápěcí
- odtahové

Zajistí pro Vás i vnitřní obložení dodávkových vozidel a jestli se chcete pyšnit vlastním firemní logem, tak ani potisk nástavby či dodávky není problém.

K dalším službám firmy patří i zajištění příslušenství jako jsou hydraulická čela a nakládací jeřáby, tažná zařízení či přídavná vzduchová pérování.

Vše pro úspěšný start do podnikání pro Vaše vozidla pro Vás zajistí společnost ALBODY pana Pavla Šebka, kterou najdete v Libouchci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY