Zadavatelem microsite je firma Město BloviceMěsto Blovice - historické město s památkami, zámkem a přírodním koupacím biotopem

Město Blovice leží v Plzeňském kraji a je výborným místem pro rodinný výlet za historickými památkami a návštěvu přírodního koupacího biotopu Blovice.Rádi cestujete po naší krásné vlasti a objevujete nové města? Pokud ano, a chystáte se vydat do Plzeňského kraje, pak na Vám dáme jeden tip na výlet. Zajeďte se podívat do Města Blovice, kde na Vás dýchne atmosféra krásného historického městečka s různými pamětihodnostmi.

Ve městě najdete nádhernou architekturu pseudorenesančních a klasicistních domů. Mezi přední historické budovy na náměstí patří Radnice, která byla postavena roku 1825. Můžete se ale těšit i na další památky jako jsou:

- Kostel sv. Jana Evangelisty
- Zámek Hradiště
- Socha sv. Jana Nepomuckého

V samotném městě pak naleznete také dětské hřiště nebo hřiště pro sport. Nedaleko se nachází rovněž přírodní koupací biotop Blovice, který Vás schladí především v letních parních dnech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Blovice, Plzeňský kraj, kostel sv. Jana Evangelisty, památné ...

Město Blovice, Plzeňský kraj, kostel sv. Jana Evangelisty, památné ...

Město Blovice v Plzeňském kraji a jeho okolí se může pyšnit řadou kulturních památek, které můžete navštívit v průběhu celého roku.