Zadavatelem microsite je firma LS Style krejčovství s.r.o.Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Společnost LS Style krejčovství s.r.o. je ryze česká výrobní firma, která se zabývá zakázkovým krejčovstvím s důrazem na kvalitu.Chcete si nechat ušít kvalitní bytový textil přesně podle Vašich představ? Ať už hledáte firmu, která Vám ušije textil pro Váš dům, byt, hotel nebo třeba do mateřské školky, máme pro Vás řešení.

Představujeme společnost LS Style krejčovství s.r.o., ryze českou výrobní firmu, která zaměřuje svoji činnost na šití bytového i hotelového textilu. Výrobky šijeme z kvalitních certifikovaných materiálu českých firem a jsou pouze z přírodních materiálů. V nabídce naleznete široké spektrum výrobku z bambusového vlákna. Vybírat můžete z velkého množství barev a motivu nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Objednávat lze již hotové výrobky z e-shopu nebo nás kontaktovat se svým přáním a ušijeme Vám textil dle Vašich potřeb. Poskytujeme také možnost velkoobchodní spolupráce.

K naší činnosti patří také zakázkové šití oděvů. Šijeme trička, kalhoty, šaty, kabáty, kostýmky, ale také profesní oděvy, látkové nákupní tašky, látkové sáčky na potraviny a mnoho dalšího.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY