Zadavatelem microsite je firma ROVOLOGISTIK CZ Group, SEMezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží a těžkých nákladů od ROVOLOGISTIK CZ Group, SE

Společnost ROVOLOGISTIK CZ Group, SE pro své klienty zajišťuje profesionální a bezpečnou mezinárodní a vnitrostátní přepravu zboží a těžkých nákladů.Hledáte spolehlivou společnost, která pro Vás přepraví zodpovědně Vaše zboží a další těžké náklady? Pak se podívejte na profesionály v oboru. Společnost ROVOLOGISTIK CZ Group, SE, která sídlí v Mladé Boleslavi.

Společnost ROVOLOGISTIK CZ Group, SE se zaměřuje na mezinárodní a vnitrostátní přepravu zboží a také na servis. Díky modernímu vozovému parku přepraví Vaše zboží efektivně a rychle. Vozy jsou vybaveny GPS systémem, který zajišťuje neustálý přehled o tom, kde se Váš náklad zrovna nachází. Potřebujete zboží přepravit rychle? Ani to pro společnost není problém. Expresní svozy a rozvozy zajišťuje po celé České republice.

Můžete se domluvit na několika druzích přepravy, a to:

- dlouhodobé i jednorázové smluvní přepravy
- vnitrostátní i mezinárodní přeprava po celé Evropě
- spediční činnost

Nevíte jaká přeprava je pro Vás ta správná? Nevadí, experti společnosti ROVOLOGISTIK CZ Group, SE pro Vás dle Vašich požadavků navrhnout tu nejefektivnější, tak aby zboží bylo přepraveno rychle a bezpečně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY