Zadavatelem microsite je firma TTS energo s.r.o.Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o.

Společnost TTS energo s.r.o. z Třebíče se zaměřuje na cenově nízké a ekologické vytápění domácností pomocí biomasy z dřevní štěpky nebo slámy.Hledáte společnost, která Vám v zimě pomůže vytopit Váš domov, ale přitom Vás nepřivede, jak se říká finančně na buben? Pokud jste z města Třebíč, pak se rozhodně podívejte na nabídku služeb společnosti TTS energo s.r.o., která je průkopníkem ve vytápění domácností.

TTS energo s.r.o. z Třebíče se zaměřuje na ekologické vytápění domácností, které je zařízeno tak, že k 90 % výrobě tepelné energie je využita biomasa, která navíc pochází od místních zdrojů, a to od zemědělců nebo lesníků. Spalováním dřevní štěpky nebo slámy, tak společnost vyrobí až 90% tepelné energie, která pak putuje do domácností nebo komerčních prostor.

Spalování biomasy je nejen ekologické, ale také šetrné k přírodě, jelikož při něm nevznikají emise CO2 a rovněž to je obnovitelný zdroj. Dalším bonusem pak je, že nemusíte provádět pravidelné revize komínů a spalinových cest, tak jak tomu je u vytápění plynem.

Předávaní tepelné energie je zprostředkováno předávací stanicí, která je bezpečná a není u ní nutné mít rozvody plynu v domě.

Díky moderní technologii výroby tepla, jsou náklady nízké a tím jsou nízké i ceny.

Projektovou dokumentaci a připojení pro Vás firma udělá zdarma. Tak jí neváhejte kontaktovat pro více informací a nechte svůj domov vytápět ekologicky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY