Teplárenské konstrukční a dodavatelské služby v Jihomoravském kraji

Realizace projektů v oblasti tepelné energetiky, konstrukční a dodavatelské práce, teplárenské objekty s naší pomocí TERMOENGINEERING s.r.o.


Vytápění objektů, jednotky pro výrobu tepla a elektrické energie – to vše je našim cílem pro spokojeného zákazníka – naše společnost TERMOENGINEERING s.r.o. se ve svém podnikání zabývá především projekční a dodavatelskou činností.
V tomto průmyslu umíme klientovi nabídnout služby od prvotní přípravy, až k samotné realizaci. Vyhotovíme projektovou dokumentaci se všemi potřebnými dokumenty, včetně nezbytných inženýrských služeb, dodáváme potřebné studie ke stavbě, zajišťujeme technické dozory a poradenskou činnost v této oblasti. Pro samotnou realizaci nachystáme stavební přípravy, montáž a přípravu pro bezpečný chod zařízení. Hlavními objekty jsou rozvodny tepla, menší i větší kotelny, tepelné výměníky a různá zařízení pro výměnu tepla.
Najdete nás v Brně, a to na ulici Čechyňská 419/14a. V případě dotazů nás můžete kontaktovat i na e-mailové adrese a telefonní čísle. V případě potenciální spolupráce zajistíme osobní setkání.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TERMOENGINEERING, s.r.o. tepelná energetika
WEBOVÁ STRÁNKA
TERMOENGINEERING, s.r.o.
www.termoengineering.cz
Adresa

Adresa

Čechyňská 419/14a
Brno 602 00

z.maliska@centrum.cz
+420 543 215 047


Najdete nás také zde:

ARES
captcha