Pokrývačské práce, výstavba a rekonstrukce střech - kompletní střecha nad hlavou

Kompletní pevnou střechu nad hlavou Vám postaví firma Kroving s.r.o. - zajistí kvalitní pokrývačské práce od výstavby i její rekonstrukce v okolí Pohořelic nebo Brna-Venkov.


Pokrývačské práce Pohořelice
Hledáte specialistu na pokrývačské práce v okolí Pohořelic, Mikulova, Ivančic, Rosic nebo v Brně-Venkov? Naše firma Kroving s.r.o. Vám postaví střechu s kompletní realizací od A do Z.

Pokrývačské práce zahrnují také pokládku střešních krytin jako jsou betonové nebo pálené tašky. Také ale montujeme tvrdé skládané krytiny osvědčených a kvalitních značek - Bramac, Tondach, KM Beta, Roben, Mediterran.

Výstavba a rekonstrukce střech začíná tesařskou prací, u které klademe důraz na kvalitní provedení, abychom zajistili dlouhodobou stabilitu, dostatečnou únosnost a bezpečnost celé střechy. Vždy se snažíme zajistit veškeré potřeby a přání klienta, které podpoříme naší mnohaletou zkušeností v oboru.

Také pokládáme plechové krytiny Lindab nebo Satjam, dále plechové falcované krytiny, asfaltové šindele, onduline, polykarbonát a další.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kroving s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kroving s.r.o.
www.kroving.cz
Adresa

Adresa

Znojemská 1108
Pohořelice 691 23

kroving@seznam.cz
+420 736 487 801


Najdete nás také zde:

ARES
captcha