Řetězy s dutým čepem Domažlice - pro dvoupramenné dopravníky

Zabýváme se výrobou a prodejem dopravních řetězů s dutým čepem především pro dvoupramenné dopravníky.


Řetězy s dutým čepem Domažlice
Představujeme Vám firmu BRANDAU Czech Republic, s.r.o. z Domažlic, která svou činnost zaměřila na výrobu a prodej transportních dopravních řetězů včetně řetězů pro dopravníky. Naše výroba se zabývá standardními verzemi podle DIN 8165 a DIN 8168 a také dle tovární normy pro klienty.

Dvoupramenné dopravníky především disponují dopravními řetězy s dutým čepem. Ve většině případech jsou zde prameny řetězu spojeny příčkami, pásy závěsů nebo drátěnými sítěmi.

Řetězy s dutým čepem se vyznačují minimální poruchovostí, dlouhou životností a svou kvalitou se hodí pro spoustu odvětví průmyslu.

Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma BRANDAU Czech Republic, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu v obci Srbice, okres Domažlice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Dodavatel dopravníkových řetězů nejlepší kvality na trhu

Dodavatel dopravníkových řetězů nejlepší kvality na trhu
Nerezové dopravníkové manipulační řetězy pro průmyslová odvětví – strojírenství nebo stavebnictví. Dodavatel transportních řetězových systémů na přání zákazníka – BRANDAU Czech Republic, s.r.o.

Výroba a prodej transportních dopravních řetězů

Výroba a prodej transportních dopravních řetězů
Společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej transportních dopravních řetězů. Sídlo společnosti najdete v Srbicích č.p. 19 v okr. Domažlice v Plzeňském kraji.

Řetězy pro dopravníky

Řetězy pro dopravníky
Výrobu a prodej kvalitních řetězů pro dopravníky s dlouhou životností a variabilitou použití zajistí společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.

Prodej transportních dopravních řetězů

Prodej transportních dopravních řetězů
Prodejem kvalitních transportních řetězů, které naleznou své uplatnění v nejrůznějších odvětvích průmyslu, se zabývá společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.

Výroba vysoce kvalitních dopravníkových řetězů

Výroba vysoce kvalitních dopravníkových řetězů
Výrobou a prodejem vysoce kvalitních dopravníkových řetězů s širokým využitím nejen v automobilovém průmyslu a strojírenství se zabývá společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. okres Domažlice.

Dopravníkové transportní řetězy, svařované a ocelové konstrukce, výroba

Dopravníkové transportní řetězy, svařované a ocelové konstrukce, výroba
Dopravníkové transportní řetězy, kovové řetězy, řetězová kolečka a sestavy, svařované a ocelové konstrukce vyrábí a prodává společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BRANDAU Czech Republic, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BRANDAU Czech Republic, s.r.o.
brandau.de
Adresa

Adresa

Srbice 19
Srbice 345 43

smazal@email.cz
+420 602 451 844


Najdete nás také zde:

ARES
captcha