Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo zajišťuje v širokém okolí Brna a Hustopečí firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení.


Návrh a montáž výčepních zařízení na pivo Hustopeče, Brno
Hledáte firmu, která navrhuje a montuje výčepní techniku pro hospody a restaurace? Potřebujete provést pravidelný servis výčepního zařízení? Návrh, montáž a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo zajišťuje v okolí Hustopečí, Břeclavi, Hodonína a Brna firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení z Hustopečí.

Navrhneme Vám a také namontuje výčepní zařízení, které bude odpovídat Vašim představám. Opravy výčepních zařízení provádíme na dílně, ale také na místě u zákazníka. Postaráme se o repasování chladičů a všech armatur, jako jsou výčepní stojany nebo kohouty.

Zajistíme také záruční a pozáruční servis. V rámci servisu zkontrolujeme funkci chladící ho zařízení a výčepního kompresoru a provedeme důkladnou sanitaci a desinfekci zařízení. Jsme autorizovaný servis výčepních zařízení LINDR.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče Vojtěch Zouhar
WEBOVÁ STRÁNKA
Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče
chlazeni-zouhar.cz
Adresa

Adresa


Nosilav 691 64

info@chlazeni-zouhar.cz
+420 777 020 625


Najdete nás také zde:

ARES
captcha