Plastové a dřevěné ploty na míru včetně zhotovení návrhu a cenové kalkulace zdarma

O sestavení plastových a dřevěných plotů na míru se v okolí Hradce Králové postará firma K.O.S.- plastic, spol. s r. o. Provedeme zaměření, návrh i cenovou kalkulaci nového oplocené zcela zdarma.


Plastové ploty na míru Hradec Králové
Uvažujete o montáži nového plotu? Líbí se vám plastové ploty a hledáte v okolí Hradce Králové firmu, která zajišťuje jejich montáž? Potřebujete si nechat zhotovit dřevěné plotovky na míru? Kontaktujte firmu K.O.S.- plastic, spol. s r. o. Z Hradce Králové, která se zabývá sestavením plastových i dřevěných plotů na klíč.

Plastové ploty jsou krásné, trvanlivé a barevně stálé a navíc bez nutnosti natírání nebo jakékoliv další údržby. Dřevěné ploty naopak zaujmou svým přírodním vzhledem. Dodáváme ohoblované plotovky, které je možné umístit horizontálně i vertikálně. Zákazníci si také mohou zvolit zakončení ve tvaru obloučku, úseku, špičky nebo roviny, ale také povrchovou úpravu dřeva.

Zajistíme zaměření plotových polí, vrat a branky přímo na místě. Našim zákazníkům navíc zdarma zpracujeme návrh plotu i cenovou nabídku. Postaráme se i montáž plotů, pokud si však chcete plot smontovat sami, dodáme Vám veškerý potřebný materiál.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Autodoprava, nákladní přeprava po celé České republice a Slovensku

Autodoprava, nákladní přeprava po celé České republice a Slovensku
Vnitrostátní autodopravu nákladním vozem zajišťuje firma K.O.S.- plastic, spol. s r.o. Z Hradce Králové. Postaráme se o nákladní přepravu i Slovensko.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA K.O.S.- plastic, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K.O.S.- plastic, spol. s r.o.
www.ploty-piletice.cz
Adresa

Adresa

Piletická 61/36a
Hradec Králové 500 03

info@ploty-piletice.cz
+420 603 472 169


Najdete nás také zde:

ARES
captcha