Zadavatelem microsite je firma Hotel Hvězda KroměřížHotel Hvězda, ubytování Kroměříž, dovolená v ČR, výlet Kroměříž

Pohodové a velmi příjemné ubytování za bezkonkurenční ceny nabízí Hotel Hvězda v Kroměříži.Chystáte se vyrazit na dovolenou v České republice? Plánujete výlet do okouzlující Kroměříže a hledáte vhodné ubytování? Hledáte vhodné ubytování, kde je povolený pobyt s Vaším domácím mazlíčkem?

Hotel Hvězda v Kroměříži jistě naplní vaše představy o útulném ubytování a navíc za skvělé ceny.

Disponujeme 26ti dvoulůžkovými pokoji a 4mi třílůžkovými pokoji, celkem 64 lůžek. Nabídneme Vám i rodinné pokoje pro rodiče s dětmi. Všechny pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, televizí, Wi-Fi, samozřejmostí je sociální zařízení a koupelna na každém pokoji. Přímo před hotelem se nachází velké, prostorné parkoviště.

Stravování je zajištěno v podobě snídaní formou bohatých švédských stolů, kde si vybere naprosto každý.

V našem hotelu se také nachází konferenční prostory pro teambuilding či školení, včetně potřebného vybavení jako je plátno a dataprojektor.

Navštivte náš Hotel Hvězda, jistě budete nadmíru spokojeni!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Školení a ubytování na hotelu - pronájem konferenční místnosti pro ...

Školení a ubytování na hotelu - pronájem konferenční místnosti pro ...

Hotel Hvězda Kroměříž poskytuje pronájem konferenční místnosti pro firemní akce a školení. Klientelu máme nejčastěji z okolí Zlína, Přerova, Vyškova. Ubytování pro zaměstnance je na hotelu zajištěno.


Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Vícedenní firemní akce a školení s ubytováním pro zaměstnance na hotelu

Naplánujte vícedenní školení nebo firemní akce i s ubytování pro zaměstnance - na Hotelu Hvězda Kroměříž jsou k dispozici útulné dvoulůžkové pokoje i konferenční místnost. Parkování u hotelu zdarma.


Konferenční, školící místnost na hotelu - prostory pro firemní akce

Konferenční, školící místnost na hotelu - prostory pro firemní akce

Na Hotelu Hvězda Kroměříž je k dispozici konferenční, školící místnost. Je možný pronájem prostor pro firemní akce. Klientelu máme nejen z lokality Zlínský kraj.