Technická kontrola pro vozy dovezená ze zahraničí Klatovy – vše vyřídíme za vás

Dovezli jste si své vysněné auto ze zahraničí a potřebujete ho přihlásit? Pokud je vůz zakoupen mimo země EU budete muset podstoupit dovozovou technickou kontrolu a s tím vám rádi pomůžeme.


STK Klatovy
Naše stanice technické kontroly v Klatovech vám zařídí technickou kontrolu pro vozy dovezená ze zahraničí. Pokud jste vůz zakoupili v zemích EU, Švýcarska, Islandu, Norska nebo Lichtenštejnska postačí vám platná technická kontrola ze země odkud jste vůz přivezli, ale rozhodně se po dovozu nevyhnete evidenční prohlídce, kterou vám u nás rádi zařídíme. Dále provádíme STK osobních a dodávkových automobilů, přívěsných vozíků nebo motocyklů. Máme otevřeno ve všední dny od 8:00 do 17:00. Pro bližší informace nás neváhejte navštívit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

STK pro auta, dodávky, motocykly a přívěsné vozíky Klatovy

STK pro auta, dodávky, motocykly a přívěsné vozíky Klatovy
STK osobních a dodávkových automobilů, motocyklů, přívěsných vozíků, STK vozidel dovezených ze zahraničí, ale i měření emisí nabízí RAMALE s.r.o. v Klatovech.

Stanice technické kontroly Klatovy

Stanice technické kontroly Klatovy
Jste vlastníkem motorového vozidla? Je čas zajistit platnou STK Vašeho vozu? Navštivte stanici technické kontroly RAMALE s.r.o. v Klatovech.

STK Klatovy

STK Klatovy
Jezděte bez pokud a bezpečně, dodržujte termíny pro STK Vašeho vozu. Pokud jste z Klatov a okolí, pak navštivte se svým vozem firmu RAMALE s.r.o. - stanice technické kontroly.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RAMALE s.r.o. - stanice technické kontroly
WEBOVÁ STRÁNKA
RAMALE s.r.o. - stanice technické kontroly
www.autorb.cz
Adresa

Adresa

K Letišti 670
Klatovy II 339 01

stk@autorb.cz
+420 376 313 906


Najdete nás také zde:

ARES
captcha