Cyklo sport - servis, bazar jízdních kol, cyklodoplňky, elektrokola

Společnost Sport Hofman Zlín se od jara do podzimu specializuje na prodej, servis jízdních kol, elektrokol, cyklo bazar a prodej cyklodoplňků. Navštivte nás na ul. Jateční ve Zlíně.


nové dámské kolo - Sport Hofman Zlín
Cyklo Sport Hofman je cyklistická speciálka ve Zlíně. Aktuálně máme skladem nové modely jízdních kol i elektrokola. Vybrané modely zakoupíte výhodněji ve výprodeji, nebo můžete nahlédnout na bazar jízdních kol a najít vyhovující model.

Cyklo sport najdete na ul. Jateční, Zlín - nakoupíte u nás také cyklodoplňky, komponenty, příslušenství a oblečení na cesty.

Servis jízdních kol zajišťují naši zkušení mechanici. Snažíme se o velmi rychlé vyřízení všech zakázek k Vaší spokojenosti.

Prodej:
- jízdních kol pro děti
- dámská a pánská kola do města i do lehčího terénu
- elektrokol KTM, Maxbike, Eterra
- cyklodoplňky a příslušenství - blatníky, cyklopočítače, láhve a držáky, hustilky, nářadí, brýle, osvětlení, přilby, tašky, zámky
- komponenty - brzdové destičky, nosiče, pedály, rukojeti, sedla, stojany
- oblečení na kolo - dresy, kalhoty, trička, rukavice, šátky, ponožky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis

Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení, skialpinistického vybavení a servis
Prodejna, půjčovna a servis Ski Sport Hofman Zlín nabízí prodej nových lyží, snowboardů a lyžařského vybavení i zapůjčení použitých lyží, snowboardů na několik dnů, víkend či celoroční pronájem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ski Sport Hofman Petr Hofman
WEBOVÁ STRÁNKA
Ski Sport Hofman
www.skisporthofman.cz
Adresa

Adresa

Jateční 523
Zlín 760 01

info@skisporthofman.cz
+420 777 087 095


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha