Elektrické vozíky a skútry Selvo, jízdní kola, elektrokola, koloběžky, doplňky pro cyklistiku

Oázasport - Cyklosport Švec se specializuje na prodej i servis jízdních kol, elektrokol, elektrických vozíků a skútrů značky Selvo, koloběžek a doplňků pro cyklistiku.


Tříkolové elektro vozíky SELVO 31000
Pokud hledáte kvalitní a profesionální firmu, která vám nabídne široký sortiment kol, elektrokol, koloběžek, odrážedel a dalšího vybavení, pak je Oázasport - Cyklosport Švec tou pravou volbou pro vás.

Oázasport - Cyklosport Švec je rodinná firma se sídlem v Soběslavi, která se zabývá prodejem, servisem, půjčovnou a poradenstvím v oblasti cyklistiky a sportovního vyžití. Firma nabízí širokou škálu značkových kol a elektrokol od renomovaných výrobců jako Stevens, Crussis, Maxbike, Beany, Totem nebo Lovelec, ale také širokou škálu doplňků, oblečení, brašen a batohů pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Ať už preferujete horskou, silniční, crossovou, trekkingovou nebo městskou cyklistiku, Oázasport - Cyklosport Švec vám pomůže vybrat ten správný model a velikost kola pro vaše potřeby a přání.

Pokud si chcete užít jízdu na elektrokole bez starostí o baterii, nabíjení nebo údržbu, můžete si také vybrat z nabídky elektrokol s pohonem Selvo, které jsou vybaveny vlastním generátorem a inteligentním řízením. Selvo elektrokola jsou ideální pro dlouhé výlety i pro každodenní dojíždění do práce nebo školy. Kromě elektrokol nabízí Oázasport - Cyklosport Švec také elektrické vozíky a skútry Selvo, které jsou vhodné pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Všechny produkty Selvo jsou ekologické, tiché a spolehlivé.

Oázasport - Cyklosport Švec je firma, která vám dodá kola, elektrokola, elektrické vozíky a skútry, koloběžky, odrážedla a další vybavení pro vaše sportovní radosti.

Neváhejte a kontaktujte je ještě dnes!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Cyklosport, prodej, e-shop, půjčovna a servis jízdních kol, elektrokol, koloběžek

Cyklosport, prodej, e-shop, půjčovna a servis jízdních kol, elektrokol, koloběžek
Kvalitní jízdní kola, elektrokola a koloběžky nabízí Cyklosport Švec v Soběslavi.

Prodej elektrokol Soběslav, prodej sportovního vybavení a oblečení

Prodej elektrokol Soběslav, prodej sportovního vybavení a oblečení
Prodej elektrokol a jízdních kol, běžek, snowboardů, sportovního oblečení a jiné vybavení pro sportovní aktivity. Servis kol, běžek , lyží, snowboardů, bruslí.

Cyklosport s prodejnou, půjčovnou a servisem jízdních kol, elektrokol, lyží i snowboardů

Cyklosport s prodejnou, půjčovnou a servisem jízdních kol, elektrokol, lyží i snowboardů
Široký výběr sportovních potřeb naleznete v kamenné prodejně v Soběslavi či na e-shopu firmy Cyklosport Švec. Zapůjčíme Vám jízdní kola a zajistíme odborný servis pro lyže i snowboard.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Cyklosport Švec
WEBOVÁ STRÁNKA
Cyklosport Švec
www.cyklosportsvec.cz
Adresa

Adresa

Na Ohradě 368
Soběslav 392 01

svec.cykloteam@seznam.cz
+420 381 211 481


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha