Certifikace QMS, EMS, BOZP – provádění odborných auditů

Prověřený certifikační orgán, certifikační společnost Olomouc, provádění auditů v oblasti kvality, environmentu a bezpečnosti, posouzení způsobilosti v různých oblastech, certifikační orgán Olomouc.


Snaží se vaše společnost o odbornou certifikaci? Chcete dosáhnout na certifikaci ISO9001, jednu z environmentálních certifikací nebo chcete zorganizovat nějaký kurz či školení? Potřebujete k tomu ovšem kvalitní certifikační a poradenskou společnost. Zvolte si nás – ASMcert, s.r.o. a nebudete litovat.
Naše olomoucká certifikační společnost nabízí klientům různé služby, a to zejména provádění odborných auditů k dosažení jedné z certifikací, která byla zvolena. Zaměřujeme se na certifikace v oblasti managmentu kvality QMS, environmentální certifikáty, ochrany bezpečí a zdraví, ale organizujeme také různé odborné kurzy. Nahlédněte na celou nabídku na webu. Našli jste-li nějaký vhodný produkt pro vás, kontaktujte nás. Naše odbornost je ověřena léty praxe a dobrými referencemi.
Sídlíme v Olomouci, a to na adrese Krokova 12.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů

Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů
Poskytujeme služby v oblasti certifikace systémů managementu kvality, certifikace systému environmentálního managementu, certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Certifikace systémů managementu kvality, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, školení

Certifikace systémů managementu kvality, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, školení
Odborné certifikace managementu i nestranné posouzení způsobilosti poskytuje profesionální certifikační orgán ASMcert, s.r.o. se sídlem v Olomouci Holice.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ASMcert, s.r.o. certifikace systémů managementu
WEBOVÁ STRÁNKA
ASMcert, s.r.o.
www.asmcert.cz
Adresa

Adresa

Krokova 563/12
Olomouc - Holice 779 00

asmcert@asmcert.cz
+420 739 338 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha