Stavby rodinných domů Uničov, rodinné dřevostavby na klíč do 3 měsíců, výstavby zděných domůNaše firma PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. Uničov se zabývá výstavbou rodinných zděných domů i dřevostaveb.

Představujeme Vám firmu PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. z Uničova, která svoji činnost zaměřila na výstavbu rodinných zděných domů i dřevostaveb na klíč.

Chtěli byste bydlet co nejdříve ve vlastním? Máte parcelu a rádi byste bydleli ve dřevostavbě na klíč? Domy od PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. z Uničova jsou tím nejlepším řešením. Největší výhodou je rychlá výstavba a tudíž možnost stěhování do vlastního už do neuvěřitelných tří měsíců. Hrubou stavbu realizujeme přibližně do šesti až osmi týdnů. Dřevostavby je možné realizovat v průběhu celého kalendářního roku.

Pokud Vás naše dřevostavby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Střelice 66, Uničov.Zadavatelem microsite je firma 

PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o.MAXMILLIAN Pension & Restaurant Dolní Světlá, ubytování, restaurace, wellness, výlety po okolí.

MAXMILLIAN Pension & Restaurant Dolní Světlá, ubytování, restaurace, wellness, výlety po okolí

Rekonstrukce a modernizace rodinných domů, bytů a veřejných budov od Otistav s.r.o..

Rekonstrukce a modernizace rodinných domů, bytů a veřejných budov od Otistav s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Stavíme s vámi už 30 let – společnost HAVAX a.s. Liberecký kraj. Stavba nebo rekonstrukce od A do Z, to umí jen Havax a.s., spolehlivé stavební práce Liberec.


Profesionální služby v oblasti zemních a terénních úprav v okresu Praha-západ

Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Profesionální služby v oblasti zemních a terénních úprav v okresu Praha-západ

Realizace zemních prací, terénních úprav, prodej veškerých zemin, odvoz a recyklace sutí, půjčovna stavebních buněk – vše od Miroslav Slabihoudek.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Service Financial s.r.o. Bydlení v Jesenici

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Významná obchodní firma Service Financial s.r.o. nabízí své odborné služby realizace staveb bytových domů a komerčních prostor v Praze a okolí včetně zajištění přípravy projektu a právních služeb.


Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů –  práce odborníků s kvalitním materiálem

Brozire s.r.o.

Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů – práce odborníků s kvalitním materiálem

Opravy a rekonstrukce plášťů budov a realizaci provětraných fasád zajišťuje stavební společnost Brozire s.r.o. z Ostravy poskytující své služby i v Karviné a dalších městech.


Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

SLUNEČNÁ ALEJ - rodinné domy

Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Pořiďte si dům s nízkou energetickou náročností v rámci projektu Slunečná Alej - rodinné domy. Volte zdravé bydlení v poklidné obci Nová Chýně, která se nachází v žádané lokalitě Praha-západ.