Stavby rodinných domů Uničov, rodinné dřevostavby na klíč do 3 měsíců, výstavby zděných domůNaše firma PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. Uničov se zabývá výstavbou rodinných zděných domů i dřevostaveb.

Představujeme Vám firmu PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. z Uničova, která svoji činnost zaměřila na výstavbu rodinných zděných domů i dřevostaveb na klíč.

Chtěli byste bydlet co nejdříve ve vlastním? Máte parcelu a rádi byste bydleli ve dřevostavbě na klíč? Domy od PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o. z Uničova jsou tím nejlepším řešením. Největší výhodou je rychlá výstavba a tudíž možnost stěhování do vlastního už do neuvěřitelných tří měsíců. Hrubou stavbu realizujeme přibližně do šesti až osmi týdnů. Dřevostavby je možné realizovat v průběhu celého kalendářního roku.

Pokud Vás naše dřevostavby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Střelice 66, Uničov.Zadavatelem microsite je firma 

PB GRAND LIMITED 2010 s.r.o.Elektroinstalace Žďár nad Sázavou, montáže, opravy, revize, zkoušky, elektrická zařízení, montáž hromosvodů.

Elektroinstalace Žďár nad Sázavou, montáže, opravy, revize, zkoušky, elektrická zařízení, montáž hromosvodů

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí - Petr Doležal.

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí  - Petr Doležal
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Mobilní domy prodej Praha – rychlé řešení cenově dostupného bydlení

Hykro s.r.o. Prodej karavanů Praha

Mobilní domy prodej Praha – rychlé řešení cenově dostupného bydlení

Hledáte rychlé řešení cenově dostupného přechodného či trvalého bydlení? Stále větší popularitu si získávají kvalitní mobilní domy, které prodává společnost Caravan Centrum HYKRO se sídlem v Praze.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. Stavebniny

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Realizaci novostaveb na klíč zajistí v oblasti Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Stavíme zděné rodinné domy i dřevostavby.


Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

KARPEN PLUS s.r.o. Mobilní domy pro celoroční bydlení

Levné a rychlé bydlení dle Vašich představ – prodej a montáž mobilních domů a dřevostaveb

Mobilní nebo též modulární domy, montované dřevostavby pro rychlé a levné bydlení s nízkými náklady a variabilitou řešení prodává a montuje společnost KARPEN PLUS s.r.o. z Brna.


Moderní a nízkoenergetické rodinné domy na klíč - spolehlivá stavební firma

Homestead, s.r.o.

Moderní a nízkoenergetické rodinné domy na klíč - spolehlivá stavební firma

O výstavbu nízkoenergetických rodinných domů na Vysočině se postará spolehlivá stavební firma Homestead, s.r.o. Staví montované moderní rodinné domy na klíč dle Vašeho přání.


Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

SLUNEČNÁ ALEJ - rodinné domy

Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Pořiďte si moderní bydlení v atraktivní lokalitě Praha-západ z projektu Slunečná alej a nebudete litovat. Provádíme výstavbu nových rodinných domů s chytrým vybavením na klíč v obci Nová Chýně.