Prodej, montáž a servis chladicích zařízení na Písecku

Řešíte poslední roky stále stejné problémy s úmorným letním vedrem a všude přítomným těžkým vzduchem? Váháte, zda si pořídit klimatizační jednotku či jinou chladicí techniku?


Nemusíte – naše společnost CHLAZENÍ Košťál Ladislav je tu pro vás!
Jsme zavedený dodavatel na trhu s klimatizačními jednotkami, chladicími zařízeními, lednicemi, mrazáky a dalšími spotřebiči. Dodáváme zboží nejvyšší kvality prověřené léty praxe. Mezi naše služby patří zejména dodávka a servis lednicí, mrazáků, chladicích boxů či výčepních zařízení. Specializujeme se také na tolik oblíbené klimatizační jednotky jak do soukromých, tak také do veřejných interiérů. Nedílnou součástí našich služeb je také záruční a pozáruční servis, údržba a opravy všech stávajících zařízení. Již se nemusíte bát náročných a drahých oprav vzduchotechniky a klimatizačních jednotek, jsme tu pro vás připraveni řešit jakékoliv vaše požadavky.
Firma CHLAZENÍ Košťál Ladislav – rychlost, spolehlivost a přívětivá cena. Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitách a navštivte nás na adrese Masarykovo náměstí 40/8, 398 06 Mirovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Profesionální chlazení a klimatizace - Ladislav Košťál Písek - váš partner pro ideální klima

Profesionální chlazení a klimatizace - Ladislav Košťál Písek - váš partner pro ideální klima
Hledáte spolehlivého partnera pro vaše chladící a mrazicí zařízení? Nabízíme profesionální servis, prodej a montáže chlazení a klimatizací v Písku a okolí. Jsme tu pro vás po telefonické domluvě.

Montáž a servis chladniček, mrazniček a klimatizací

Montáž a servis chladniček, mrazniček a klimatizací
Chladící zařízení v podobě ledniček, mrazniček a boxů, výčepní zařízení i klimatizace Vám instaluje, servisuje a opraví společnost CHLAZENÍ Košťál Ladislav z okresu Písek.

Chladicí a mrazicí zařízení, montáž, oprava a servis ledniček, mrazniček, okres Písek

Chladicí a mrazicí zařízení, montáž, oprava a servis ledniček, mrazniček, okres Písek
Montáž chladicího zařízení pro perfektně vychlazené nápoje poskytuje společnost CHLAZENÍ Košťál Ladislav z obce Mirovice. Zajistíme profesionální opravu a servis ledničky i chladicích boxů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CHLAZENÍ Košťál Ladislav
WEBOVÁ STRÁNKA
CHLAZENÍ Košťál Ladislav
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 40/8
Mirovice 398 06

chlazeni-kostal@seznam.cz
+420 602 125 464


Najdete nás také zde:

ARES
captcha