Zadavatelem microsite je firma CHLAZENÍ Košťál LadislavMontáž a servis chladniček, mrazniček a klimatizací

Chladící zařízení v podobě ledniček, mrazniček a boxů, výčepní zařízení i klimatizace Vám instaluje, servisuje a opraví společnost CHLAZENÍ Košťál Ladislav z okresu Písek.Provozujete restauraci, bar či obchod, kde je nutno chladit potraviny či nápoje? Pokud máte nějaké chladící zařízení a potřebujete ho uvést do provozu či opravit, tak se obraťte na odborníka v oboru, a to pana Ladislava Košťála.
Specializuji se kompletní práce v oblasti chlazení. Zajišťuji montáž revize, servis i opravy chladniček, mrazniček i velkých mrazících boxů. Pokud máte výčepní zařízení a chcete, aby nápoje měly správnou teplotu i s tím Vám pomůžu a poradím.
Mých služeb mohou využívat jak velké podniky, tak i domácnosti. Pomohu i s chlazením obytných prostor, kanceláří, a to montáží a servisem klimatizačních jednotek a vzduchotechniky.
V případě zájmu mě kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v obci Mirovice v okrese Písek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chladicí a mrazicí zařízení, montáž, oprava a servis ledniček, ...

Chladicí a mrazicí zařízení, montáž, oprava a servis ledniček, ...

Montáž chladicího zařízení pro perfektně vychlazené nápoje poskytuje společnost CHLAZENÍ Košťál Ladislav z obce Mirovice. Zajistíme profesionální opravu a servis ledničky i chladicích boxů.