Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky a příruby

Hutní a železářské materiály zakoupíte v okolí Jihlavy a Třebíče v prodejně TRADE LUKÁŠ s.r.o. Najdete u nás profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky i příruby.


Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky  Jihlava, Třebíč
Hledáte v okolí Třebíče a Jihlavy velkoobchod s hutními materiály? Chcete si koupit jekly, trubky nebo úhelníky? Navštivte některou z poboček prodejny hutních materiálů TRADE LUKÁŠ s.r.o., které naleznete v Třebíči a Jihlavě.

Zabýváme se prodejem hutních a železářských materiálů. Pořídíte u nás nosníkové nebo ohýbané profily, ale také betonářské sítě a dráty nebo pásoviny a jekly. Prodáváme i různé druhy trubek, vázací a svařovací dráty nebo ploché a krkové příruby. Nechybí zde ani spojovací a brusný či řezný materiál, objímky nebo závitové tyče.

Na skladě máme nejširší sortiment zboží v okolí, přijďte se k nám přesvědčit na některou z našich prodejen v Třebíči a Jihlavě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren

Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren
Kompletní sortiment výrobků pro instalaci vodovodních, topných i plynových systémů a také sanitární zboží pořídíte v prodejnách TRADE LUKÁŠ s.r.o.v Třebíči a v Jihlavě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRADE LUKÁŠ s.r.o. Prodej hutního materiálu
WEBOVÁ STRÁNKA
TRADE LUKÁŠ s.r.o.
www.trade-lukas.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 204
Třebíč - Jejkov 674 01

info@vtplukas.cz
+420 568 843 178


Najdete nás také zde:

ARES
captcha