Nejlepší účetní kancelář v Moravskoslezském kraji

Zpracování účetnictví pro soukromé osoby, živnostníky i firmy, účetní a daňové poradenství, účetnictví bez problémů a hned – kontaktujte nás.Máte svou firmu, jste živnostník či soukromá osoba a potřebujete zpracovat účetnictví, obraťte se na naši účetní kancelář Dany Homolové. Zaměřujeme se jak na přímé účetnictví, tak i na poradenství a konzultace. Sídlíme v Moravskoslezské kraji, v městě Odry.
Můžeme se stát vaší externím účetním oddělením, nebo vám pouze pomoci s daňovým přiznáním. Zpracujeme mzdy, finanční audity, povedeme vaši firmu po finanční stránce, poradíme vám s vedením a předpisy, které jsou potřebné pro úspěšné vedení firmy. Umíme zpracovat smlouvy, pracovně právní směrnice, předpisy a veškerou administrativu týkající se vašich zaměstnanců. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi představami o spolupráci, záleží nám na požadavcích a spokojenosti klienta, jsme profesionální a nebudete litovat toho, že jste s námi začali spolupracovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení účetnictví, zpracování daní, účetní a daňová kancelář okres Nový ...

Vedení účetnictví, zpracování daní, účetní a daňová kancelář okres Nový ...

Vedení a zpracování účetnictví daňové evidence, vypracování daňového přiznání, ekonomické a finanční analýzy provádí účetní a daňová kancelář Ing. Dana Homolová sídlící v okrese Nový Jičín.