Centrální vysavače a odsavače pro průmysl i rodinné domy

Průmyslové odsavače pro odsávání různých druhů škodlivin, centrální vysavače a další technika od české společnosti EKO-ŠIMKO s.r.o. z Náchodu.


Odsavače, filtry a stoly pro broušení
Potřebujete průmyslový vysavač pro čištění strojů či dílenský úklid? Hledáte společnost, která dodává průmyslové odsavače? Nakupujte přímo od výrobce. Naše společnost EKO-ŠIMKO s.r.o. je spolehlivým dodavatelem nejen odsavačů a průmyslových vysavačů. Zajistíme Vám záruční i pozáruční servis. Vyberte si z naší široké nabídky centrálních vysavačů pro hotely, rodinné domy i průmysl. Nabízíme i průmyslové mobilní vysavače na kolečkách. Naše výrobky přispívají ke zlepšení životního prostředí a také zlepšují energetickou bilanci výroby. Najdete u nás také odsavače pro svařování, broušení, pálení, laser a plasmu, hořlavé částice, řeznou emulzi, olejovou mlhu i toner. Zakoupit si můžete odsavače pojízdné bez filtrace i s filtrací včetně příslušenství. Vyberte si tu nejlepší kvalitu u naší společnosti EKO-ŠIMKO s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Odsávání průmyslových provozů, univerzální stavebnicové odsavače

Odsávání průmyslových provozů, univerzální stavebnicové odsavače
Komplexní řešení odsávání průmyslových provozů, odsávaní prachu ze svařování, řezání, broušení, univerzální stavebnicové odsavače vyrábí a servisuje EKO-ŠIMKO s.r.o., Náchod.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EKO-ŠIMKO s.r.o. výroba odsavače
WEBOVÁ STRÁNKA
EKO-ŠIMKO s.r.o.
ekosimko.cz
Adresa

Adresa

1. Máje 2000
Náchod 547 01

vysavace.odsavace@ekosimko.cz
+420 491 424 280


Najdete nás také zde:

ARES
captcha