Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Nepřetržitý provoz chirurgické ambulance v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace. Profesionální a kvalitní péče, špičkové vybavení a příjemné prostředí. Odborné ambulance.Hledáte nového gynekologa a jste z Karviné či okolí? Potřebujete chirurgické ošetření? Pak se vydejte k nám! Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace provozuje odborné ambulance nejen gynekologie a chirurgie.
Poskytujeme komplexní péči té nejvyšší kvality. Protože zdraví je to nejdůležitější. Sídlíme na ul. Vydmuchov 399/5. Příjemné prostředí, skvěle vybavená nemocnice a kvalitní odborníci na Vás čekají v naší Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj. Chirurgickou ambulanci najdete v objektu Centrálního příjmu a funguje v nepřetržitém provozu. Zajišťujeme diagnostickou a příjmovou činnost u chirurgických onemocnění, ambulantní chirurgické zákroky, ošetřování úrazů i převazy a kontroly po operacích. Svěřte se do rukou špičkovým lékařům v naší nemocnici.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moderní zdravotnické zařízení zajišťující základní i následnou ...

Moderní zdravotnické zařízení zajišťující základní i následnou ...

Hledáte kvalitní a dostupnou péči v rámci okresu Karviná? Řešíte právě akutní zdravotní trable a nevíte, na koho se obrátit? Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace je tu pro Vás.