Moderní zdravotnické zařízení zajišťující základní i následnou zdravotní péči v okrese Karviná

Hledáte kvalitní a dostupnou péči v rámci okresu Karviná? Řešíte právě akutní zdravotní trable a nevíte, na koho se obrátit? Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace je tu pro Vás.


Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Naše nemocnice zajišťuje kompletní zdravotní péči pro všechny občany jak spádové oblasti Karvinska, tak i z blízkého okolí. Poskytujeme kvalitní a vysoce odbornou péči za dodržení nejpřísnějších hygienických a kvalitativních zdravotnických standardů. Náš tým profesionálů se neustále vzdělává a zdokonaluje v praxi, a proto se můžete spolehnout na vysokou úroveň našich služeb. Nemocnice zajišťuje jak jednotlivé ambulance (od alergologické, přes gynekologickou až po rehabilitační), tak také lékařskou pohotovost. V rámci naší nemocnice provozujeme lékárny, kde je možné ihned po návštěvě nemocnice vyzvednout patřičné léčivo. Naleznete nás na adrese Vydmuchov 399/5, Karviná Ráj, případně na našem přidruženém pracovišti v Orlové - Masarykova třída 900. V případě potřeby konzultace či rady se na nás neváhejte obracet či si nalézt patřičné informace na našem webu www.nspka.cz.
Odměnou za naši práci je vaše zdraví...

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná
Nepřetržitý provoz chirurgické ambulance v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace. Profesionální a kvalitní péče, špičkové vybavení a příjemné prostředí. Odborné ambulance.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nemocnice Karviná-Ráj, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Nemocnice Karviná-Ráj, příspěvková organizace
www.nspka.cz
Adresa

Adresa

Vydmuchov 399/5
Karviná - Ráj 734 01

vera.murinova.biz@gmail.com
+420 602 361 069


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha