Užijte si svatební hostinu, rodinnou oslavu v soukromí a v atraktivním prostředí

Hledáte atraktivní prostředí pro svatební hostinu nebo rodinnou oslavu, kde si užijete zábavu v soukromí? Ideálním místem je Konírna v Zábřehu u Šumperka, kde jsou k dispozici 3 salonky.


Svatební hostina v atraktivním prostředí Šumperk
Uspořádejte si oslavu přesně podle svých představ. V naší Konírně máte k dispozici atraktivní prostory v soukromí, kde vás nebude nikdo rušit a vše si se svou rodinou užijete v soukromí. K dispozici jsou 3 samostatné salonky. Hlavní místnost disponuje barem a má kapacitu 25-30 lidí. Druhý salonek je pro 16 osob a třetí pro 12 osob. Všechny salónky lze propojit. Součástí je také terasa pro venkovní posezení.

Pro svatební hostinu vám rádi zajistíme i svatební tabuli včetně výzdoby. Využít můžete i služeb restaurace Castaňa. Občerstvení a vše ostatní si ale také můžete zajistit sami dle vlastní potřeb. Salonky jsou vybaveny vším potřebným (lednice, venkovní gril, rautové stoly, výčepní zařízení, příbor, nápojové sklo, vybavená kuchyňka, vařič, mikrovlnná trouba, kávovar).

Pro hladký průběh vaší oslavy rádi zajistíme dohled nad průběhem, přípravu stolů, mytí nádobí a kompletní úklid prostor po akci .

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Konírna
WEBOVÁ STRÁNKA
Konírna
www.konirnazabreh.cz
Adresa

Adresa

Farní 54/16
Zábřeh 789 01

nosalkova@seznam.cz
+420 605 402 639


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha