Zadavatelem microsite je firma Chladírenský servis Klíma s.r.o.Chladírenský servis Plzeň, opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení

Specializujeme se na práci s chladírenským zařízením včetně oprav a servisu, montáží chladicího zařízení, stěhování chladicího zařízení a revizí.Představujeme Vám firmu Chladírenský servis Klíma s.r.o. z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na na chladírenské a klimatizační zařízení.

Poskytujeme opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení, stěhování chladicího zařízení a certifikované revize. Svým zákazníkům dále nabízíme možnost zakoupení chladicího zařízení z druhé ruky. Provozujeme bazar, kde si pořídíte chladicí zařízení výhodněji a se zárukou.

Pokud Vás náš chladírenský servis zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plzeňská 149, Líně, okres Plzeň.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící ...

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící ...

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící boxy, montáž a servis klimatizace, chladicí, mrazicí nábytek, montáž PVC lamelových clon, stěhování a revize chladicích zařízení.