Zadavatelem microsite je firma Domov pro seniory Heřmanův MěstecDomov pro seniory Heřmanův Městec, pobytová sociální služba v nepřetržitém provozu

Domov pro seniory Heřmanův Městec - respektujeme individuální charakter každé osoby, podporujeme její důstojnost a sociální začleňování, nezávislost a soběstačnost.Domov pro seniory Heřmanův Městec

Domov pro seniory Heřmanův Městec nabízí pobytové sociální služby v nepřetržitém provozu seniorům nad 65 let. Naší zdravotní nebo ošetřovatelskou péči mohou využít klienti, kteří již nezvládají žít spokojeně a soběstačně ve vlastním domácím prostředí.

Domov pro seniory Heřmanův Městec poskytuje ubytování, celodenní stravování uzpůsobené věku, ošetřovatelskou péči, sociální péči, duchovní služby, pedikúru, kadeřnictví, holičství, obchod, obstarávání nákupů ve městě, donáška tiskovin, přístup k internetu, pomoc s obstaráváním úředních záležitostí.

Podrobné informace o poskytování našich služeb naleznete na našich webových stránkách. Nebo se na nás neváhejte obrátit telefonicky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY