Janáčkova akademie múzických umění v Brně, bakalářský a magisterský studijní program

Janáčkova akademie múzických umění má za sebou, více jak sedmdesátiletou historii, která zformovala již několik generací vynikajících umělců.Představujeme Vám Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, která připravuje své studenty v řadě oblastí zejména dramatických a hudebních umění.

Janáčkova akademie múzických umění je moderní otevřenou vysokou školou, která v mnoha oblastech dosahuje špičkové úrovně. V České republice svým významným uměleckým vkladem přispívá ke kvalitě, kultivaci a dalšímu vývoji hudebního a dramatického umění. Na JAMU působí řada národně i mezinárodně renomovaných pedagogů a každoročně zde hostují desítky vynikajících zahraničních umělců, kteří výrazně přispívají k inovacím výuky.

Objevili jste v sobě mimořádný herecký talent a chcete ho opravdu zúročit? Máte smysl pro dramatickou tvorbu nebo scénografii? Pak Janáčkova akademie múzických umění v Brně je tím správným podporovatel a učitelem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vysokoškolské vzdělávání na divadelní a hudební fakultě JAMU v Brně

Vysokoškolské vzdělávání na divadelní a hudební fakultě JAMU v Brně

Vysokoškolské studium uměleckých oborů na divadelní a hudební fakultě, mezinárodní spolupráce s organizacemi i školami - Janáčkova akademie múzických umění v Brně.