Dodavatel technologických celků v kraji Vysočina

Hledáte dodavatele komplexních technologických celků pro oblasti potravinářství, zemědělství či farmacie? Kontaktujte PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. z Pacova na Pelhřimovsku.


Komplexní technologické celky pro pivovarnictvi - vířivé kádě
Chcete budovat spolupráci s jedním z nejvýznamnějších strojírenských výrobců na českém trhu? Plánujete rekonstrukci strojního zařízení ve Vaší výrobě? Obraťte se na PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Naše společnost těží z více jak stoleté tradice české technologické výroby pro oblasti potravinářství, zemědělství, pivovarnictví, farmacie a energetiky. Jsme jedničkou ve svém oboru v České republice a máme velmi silné postavení v rámci evropského trhu. Naše tlakové nádoby, nerezové nádrže či filtrační zařízení naleznete v předních světových výrobních provozech a pivovarech. Naše portfolio je samozřejmě mnohem širší a nebojíme se ani nových výzev a individuální výroby na zakázku. Na prvním místě je pro nás vždy kvalita, své postupy neustále zlepšujeme a dodržujeme nejpřísnější světové výrobní a kontrolní postupy.
Přijďte se přesvědčit o naší precizní práci na adresu Nádražní 697, Pacov, anebo se podívejte na naše reference na webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nádoby

Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nádoby
Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nerezové nádoby, nerezové technologické a provozní celky, zařízení pro chemický nebo farmaceutický průmysl.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. technologické celky
WEBOVÁ STRÁNKA
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
www.pacovske.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 697
Pacov 395 01

info@pacovske.cz
+420 565 410 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha