Zadavatelem microsite je firma PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. technologické celkyDodavatel technologických celků v kraji Vysočina

Hledáte dodavatele komplexních technologických celků pro oblasti potravinářství, zemědělství či farmacie? Kontaktujte PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. z Pacova na Pelhřimovsku.Chcete budovat spolupráci s jedním z nejvýznamnějších strojírenských výrobců na českém trhu? Plánujete rekonstrukci strojního zařízení ve Vaší výrobě? Obraťte se na PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Naše společnost těží z více jak stoleté tradice české technologické výroby pro oblasti potravinářství, zemědělství, pivovarnictví, farmacie a energetiky. Jsme jedničkou ve svém oboru v České republice a máme velmi silné postavení v rámci evropského trhu. Naše tlakové nádoby, nerezové nádrže či filtrační zařízení naleznete v předních světových výrobních provozech a pivovarech. Naše portfolio je samozřejmě mnohem širší a nebojíme se ani nových výzev a individuální výroby na zakázku. Na prvním místě je pro nás vždy kvalita, své postupy neustále zlepšujeme a dodržujeme nejpřísnější světové výrobní a kontrolní postupy.
Přijďte se přesvědčit o naší precizní práci na adresu Nádražní 697, Pacov, anebo se podívejte na naše reference na webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, ...

Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, ...

Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nerezové nádoby, nerezové technologické a provozní celky, zařízení pro chemický nebo farmaceutický průmysl.