Horní Jiřetín – malebné město nedaleko německých hranic

Krušnohorské město s perfektní občanskou vybaveností, bohatým kulturním životem, nevídanou přírodou – to a mnohem více v Horním Jiřetíně.


Zajímavá příroda Krušných hor a města Horní Jiřetín
Láká Vás zajímavá příroda Krušných hor? Jak pro život, nebo jen pro cestování? Zavítejte do našeho města Horní Jiřetín, které se nachází v okrese Most, pouhých 15 minut od německých hranic. Svým obyvatelům nabízíme rozsáhlé služby a turistům perfektní místo pro návštěvu.
Město svým více než dvěma tisícům obyvatel nabízí vhodné místo pro pohodlný život. Rodiny s dětmi ocení mateřskou a základní školu. Všem občanům jsou poskytovány služby interního, praktického a zubního lékaře. O pořádek a bezpečnost se stará městská policie a sbor dobrovolných hasičů. Občané mohou každodenně využívat městského úřadu či pošty. Nesmíme zapomenout na bohaté kulturní vyžití, každoročně se pořádají tradiční akce jako je např. ples města, poutě, dětské dny, různé koncerty a zájezdy. Návštěvníci mohou zavítat na spoustu historických míst, nebo si jen tak prohlédnou město a přírodu. Sportovci jistě využijí sportovní a fotbalové hřiště.
Veškeré informace, otevírací doby, fotografie a organizační věci naleznete na webových stránkách města a nově i na facebookovém profilu. Turisté také mohou využít turistického centra, které je otevřené od dubna do listopadu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Krásné město na úpatí Krušných hor, Horní Jiřetín

Krásné město na úpatí Krušných hor, Horní Jiřetín
Historické město s řadou památek, rozmanitou přírodou a krásnými lesy v podhůří Krušných hor, to je město Horní Jiřetín v okrese Most.

Podhorské město na úpatí Krušných hor - obec Horní Jiřetín

Podhorské město na úpatí Krušných hor -  obec Horní Jiřetín
Poznáváte rádi nová zajímavá místa? Rádi bychom Vám dali tip na prohlídku podhorského města na úpatí Krušných hor a to obec Horní Jiřetín.

Horní Jiřetín, bohatý kulturní i sportovní život, památky a turistika

Horní Jiřetín, bohatý kulturní i sportovní život, památky a turistika
Horní Jiřetín, město na úpatí Krušných hor v okrese Most s bohatým společensko-kulturním i sportovním životem, historickými památkami a turistickými stezkami.

Město Horní Jiřetín, místo s Mariánskou poutní tradicí a zámkem Jezeří

Město Horní Jiřetín, místo s Mariánskou poutní tradicí a zámkem Jezeří
Město Horní Jiřetín a jeho části je nachází v Podkrušnohoří. Je to místo s Mariánskou poutní tradicí, zámkem Jezeří, kostelem a dalšími architektonickými památkami.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Město Horní Jiřetín
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Horní Jiřetín
www.hornijiretin.cz
Adresa

Adresa

Potoční 15/1
Horní Jiřetín 435 43

podatelna@hornijiretin.cz
+420 476 734 283


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha