Zadavatelem microsite je firma Jaroslav Tůma – KRASInteriérová, exteriérová schodiště a zábradlí Praha, bazénové schody, skládací a půdní schody

Interiérová, exteriérová schodiště a zábradlí Praha, bazénové schody, skládací a půdní schody, zahradní schody, renovace betonových ploch pomocí povrchů Topstone.Firma KRAS - Mukařov Praha, kterou provozuje pan Jaroslav Tůma, nabízí kompletní realizaci jak interiérových, tak exteriérových schodišť včetně zábradlí. Dále jsme schopni zajistit výstavbu zahradních, bazénových schodů včetně schodů skládacích a půdních. Také provádíme renovace betonových ploch pomocí povrchů Topstone.

Na velikosti zakázky u nás nezáleží – realizujeme vše od pár korun až po kompletní celky. Naším hlavním působištěm je Praha a Středočeský kraj. Po dohodě můžeme zakázky realizovat na celém území ČR.

Pokud Vás naše schody zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 82, Mukařov, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstavba domů, rekonstrukce bytů, novostavby na klíč

Výstavba domů, rekonstrukce bytů, novostavby na klíč

Stavební práce, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader na klíč, zednická, obkladačská, instalatérská činnost – Jaroslav Tůma okres Praha – Východ.


Truhlářská výroba, nábytek na zakázku z masivu i lamina, pergoly, ...

Truhlářská výroba, nábytek na zakázku z masivu i lamina, pergoly, ...

Kvalitní nábytek dle Vašich představ Vám vyrobí zkušená firma Jaroslav Tůma z obce Mukařov u Říčan. Navrhneme a vyrobíme nábytek do celého bytu, precizně a v domluveném termínu.