Pokládka podlah, nivelace Praha

Podlahové krytiny, pokládání podlahovin, realizace nivelační stěrky, kvalitní služby a poradenství v oblasti podlah– Interiéry Mapefi – Martin Petr.Rozhodli jste se pro rekonstrukci stávající podlahy nebo hledáte dodavatele podlahové krytiny pro nový dům čí byt? Víte, že podlaha dotváří celkový dojem z Vašeho interiéru? Realizace podlah je jedním z okruhů činnosti našeho interiérového studia Mapefi.
Zjistili jste, že máte poničený povrh s nerovnostmi? Nevadí, umíme zrealizovat poklad nivelační stěrky, která zajistí rovný povrh připravený k pokladu Vámi vybrané krytiny. Na výběr máte z dřevěných podlah, klasického laminátu, poslední dobou velmi oblíbeného vinylu nebo PVC a také koberců. Je jen na Vás, co si zvolíte. S nejasnostmi a dotazy rádi pomůžeme a poskytneme konzultaci. Vybranou krytinu položíme na určeném místě, vždy ručíme za kvalitu naší práce.
Prohlédněte si naše realizace na webových stránkách, pokud se rozhodnete pro naši firmu, využijte naše kontaktní údaje. Pracujeme po celé České republice. Naše sídlo je v Brandýsu nad Labem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Truhláři Praha 9 -  realizuje všechny typy zakázek

Truhláři Praha 9 - realizuje všechny typy zakázek

Zakázkové truhlářství zaměřené na kompletní realizaci interiérů, včetně vytvoření 3D návrhu, poradenství a cenové kalkulace nabízí firma Truhlářství Mapefi – Martin Petr z Brandýsu nad Labem.


Truhlářství Praha 9 – výroba kuchyní, ložnic nebo skříní na zakázku

Truhlářství Praha 9 – výroba kuchyní, ložnic nebo skříní na zakázku

Zakázkovou výrobu kuchyní, ložnic, skříní, skříněk podle Vašich představ nebo pokládky podlah a jiné truhlářské práce nabízí Truhlářství Mapefi - Martin Petr z Prahy 9.


Truhlářská výroba Vinoř – nábytek, kuchyně a skříně na míru

Truhlářská výroba Vinoř – nábytek, kuchyně a skříně na míru

Truhlářskou výrobu originálního nábytku na míru, kuchyňských linek, vestavěných skříní nebo pokládky podlah nabízí Truhlářství Mapefi - Martin Petr, Vinoř.