Zadavatelem microsite je firma REGAPLAST s.r.o. tlaková kanalizace PrahaNádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Plastové akumulační nádrže na dešťovou vodu, kterou dále využijete na závlahu či mytí. Tyto retenční jímky Vám dodá společnost REGAPLAST s.r.o.Voda v krajině je velmi důležitá pro život, a proto s ní nesmíme zbytečně plýtvat. Pokud žijete v rodinném domě či máte chalupu používejte dešťovou vodu na závlahu. Využijte k tomu akumulační nádrž na dešťovou vodu, kterou Vám dodá naše společnost REGAPLAST s.r.o.
Specializujeme se na poradenství, návrh a dodání plastových retenčních jímek na dešťovku. Zajistíme pro Vás nejvhodnější a nejkvalitnější nádrž v požadovaných rozměrech a objemu. Zachycené dešťové vody můžete dále využívat jako zálivku zahrady či jako vodu užitkovou na WC a mytí. Tím tak ušetříte velkou část vody pitné, a tak dbáte o životní prostředí a šetříte své peníze.
Naše nádrže nachází využití i v rozsáhlých areálech firem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v okrese Znojmo, ale působíme na českém a slovenském trhu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Závěsní zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní – zdravotně ...

Závěsní zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní – zdravotně ...

Zdravotně nezávadná a funkční závěsná zařízení do vrtů a studní pro ponorná čerpadla nabízí společnost REGAPLAST s.r.o. z Prahy.


Tlaková kanalizace pro rodinné domy, rekreační i průmyslové objekty

Tlaková kanalizace pro rodinné domy, rekreační i průmyslové objekty

Efektivní tlaková kanalizace, systémy a technologie pro rodinné domy, chaty a chalupy, byty i průmyslové objekty vyrábí a dodává společnost REGAPLAST s.r.o.