Zadavatelem microsite je firma NEKL s.r.o.Půjčovna vyvíječů páry - zapůjčení použitého zdroje páry, repasovaný parní vyvíječ

Společnost NEKL s.r.o., se sídlem Konice u Prostějova, je dodavatelem vyvíječů páry, funguje i jako půjčovna. K zapůjčení použité zdroje páry - repasovaný parní vyvíječ.Minipivovary, nemocnice i výrobní provozy, kde je potřeba využívání horké páry využívají parní vyvíječe. Společnost NEKL s.r.o. se jako jediná v ČR zabývá výrobou vyvíječů páry a funguje i jako půjčovna.

K zapůjčení máme použité zdroje páry. Zájemci si tedy mohou pronajmout repasovaný parní vyvíječ. Vždy jde o zařízení, které dříve využíval náš zákazník a z důvodu ukončení výroby nebo změny technologického postupu výroby již parní generátor nepotřebuje.

Garantujeme tedy původ zařízení včetně dokumentace i historii pravidelného servisu. Na starší zařízení poskytneme záruční dobu 6 -12 měsíců.

Možnost krátkodobého využití vyvíječe páry:
- pro odzkoušení zařízení před plánovaným nákupem
- jednorázová potřeba parního zdroje pro různé účely
- jako řešení havárie stávajícího zdroje páry
- zajištění dodávky páry pro menší spotřebič mimo topnou sezonu, kdy se nevyplatí centrální zdroj páry.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nerezový, elektrický vyvíječ páry jako parní zdroj pro pivovary a ...

Nerezový, elektrický vyvíječ páry jako parní zdroj pro pivovary a ...

Nový, nerezový vyvíječ páry od společnosti NEKL s.r.o. z Konic je parní zdroj, který se používá zejména v pivovarech, poloprovozech, laboratořích apod.