Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

COMPUPLAST s.r.o. Stroje pro vytlačování vyfukování plastů

Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Linka na výrobu strun do 3D tiskáren - dodávka linek po celé ČR i na Slovensko

Linky na výrobu strun do 3D tiskáren dodává spolehlivá společnost COMPUPLAST s.r.o. ze sídlem ve Zlíně. Tyto linky dodáváme nejen pro Česko, ale také Slovensko a celou Evropu.


Linka na výrobu strun do 3D tiskáren
V poslední době dodala společnost COMPUPLAST s.r.o. svým zákazníkům několik linek na výrobu strun do 3D tiskáren. Je to fenomén poslední doby. Díky většímu zájmu o 3D tiskárny nejen v oblasti průmyslového využití, ale zejména ve větším využívání tiskáren v domácnostech, se ceny těchto tiskáren dostali na úroveň dostupné i pro běžného domácího uživatele.

Tento nový trend rozjíždí spirálu nejen v prodejnosti vlastních 3D tiskáren, ale také spotřebu strun, které 3D tiskárny k tisku potřebují. Tím se zvyšují i potřeby na linky vyrábějící právě tyto struny.

Poptávka po linkách na struny do 3D tiskáren není jen otázkou regionu Česka s Slovenska, ale máme také mnoho vážných poptávek v regionu východní Evropy, kde také firmu Labtech Engineering, výrobce nejen linek na výrobu 3D strun, zastupujeme.

Vlastní linka, která je schopna vytlačovat strunu rychlostí až 60 m/min se skládá z:
- vytlačovacího stroje s dávkovacím zařízením
- chladící vany s temperací chladící vody až na 80°C
- odtahového a navíjecího zařízení s mnoha opcemi.

Součástí linky je také měřící laserové zařízení, které může měřit průměr a ovalitu struny až ve čtyřech osách. Laserové zařízení má také možnost synchronizace otáček odtahu nebo vytlačovacího stroje s hodnotou naměřeného průměru. Tím se automaticky udržuje průměr a ovalita v tolerancích dosahujících meze vytlačování až ± 0, 025 mm.

Pro vyšší rychlosti jak 40 m/min je doporučeno využít možnosti doplnění linky o tzv. kompenzátor, který zajišťuje "skladování" vytlačované struny v průběhu výměny navinuté cívky bez přerušení.

Pokud byste měli zájem o jakoukoli informaci popřípadě i konkrétní nabídku na celou linku, neváhejte nás informovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií

Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií
COMPUPLAST s.r.o. zastupuje firmu Labtech Engineering, která vyrábí laboratorní linky na vyfukování tubulárních fólií.

Laboratorní linky na vytlačování a vyfukování plastů, LABTECH Engineering

Laboratorní linky na vytlačování a vyfukování plastů, LABTECH Engineering
Hlavní činností naší firmy COMPUPLAST s.r.o. je návrh a výroba linek a nástrojů pro vytlačování a vyfukování plastů. Zastupujeme významnou firmu LABTECH Engineering.

Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering

Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering
Společnost COMPUPLAST je regionální zástupce firmy Labtech, která se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů a konkrétně nové unikátní koextruzní Chill Roll linky na vytlačování folií.

Miniaturní linka na vytlačování plastů - malá, ale výkonná

Miniaturní linka na vytlačování plastů - malá, ale výkonná
Naše firma se zabývá návrhem a výrobou linek a nástrojů pro vytlačování plastů. nabízíme miniaturní linku, která je malá, ale za to výkonná.

Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru
Společnost COMPUPLAST s.r.o. Zlín má novou testovací linku na výrobu trubek, strun do 3D tiskárny. Využijte volné kapacity pro testování výroby na lince i měření vnitřního i vnějšího průměru.

Čistící pece pro procesy – vstřikování, vyfukování a vytlačování plastů

Čistící pece pro procesy – vstřikování, vyfukování a vytlačování plastů
Firma Comuplast s.r.o. dodává termální čistící pece pro šetrné čištění dílů z procesů vstřikování, vyfukování a vytlačování plastů.
PODSTRÁNKY

Laboratorní linky

Laboratorní linky
Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství
Ploché vytlačovací hlavy na fólie a desky, Feed Blocky, povlakovací zařízení

Termální čisticí pece

Termální čisticí pece
Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA COMPUPLAST s.r.o. Stroje pro vytlačování vyfukování plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
COMPUPLAST s.r.o.
www.compuplast.cz
Adresa

Adresa

J. A. Bati 5542
Zlín 760 01

compuplast@compuplast.cz
+420 576 510 015


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha