Zadavatelem microsite je firma GAMA OCEL, spol. s r.o. plechy oděruvzdornéVysokopevnostní a pancéřové plechy Hodonín, zpracování otěruvzdorných plechů, vrtání, řezání

Vysokopevnostní a pancéřové plechy Hodonín, zpracování otěruvzdorných plechů, vrtání, řezání, zahlubování závitů, CNC frézování, zakružování, ohýbání, ohraňování.Představujeme Vám firmu GAMA OCEL, spol. s r.o. Hodonín, která dodává a zpracovává otěruvzdorné, vysokopevnostní a pancéřové plechy. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi, jako je CNC laser s 3D řezací hlavou a pálícím stolem nebo největším ohraňovacím lisem v ČR a dalšími stroji.

Otěruvzdorné, vysokopevnostní a pancéřové plechy Hardox, Weldox, Armox, Strenx a Domex mají využití ve výrobě ocelových konstrukcí a dílů, použitelných v těžbě hornin, rud, v lesnictví, či na korbách nákladních aut.

Používané technologie:
- CNC laser s 3D řezací hlavou
- řezání plazmou a plamenem
- ohýbání a ohraňování
- zakružování
- vrtání, zahlubování, řezání závitů
- CNC frézování
- svařování

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. je odborníkem v oboru prodeje a zpracování otěruvzdorných plechů. Používá otěruvzdorné plechy od švédské společnosti SSAB Oxelösund.


Otěruvzdorná, vysokopevnostní ocel, zpracování plechů, Hodonín

Otěruvzdorná, vysokopevnostní ocel, zpracování plechů, Hodonín

Plechy z kvalitní oceli, vysokopevnostní, neprůstřelné a nástrojové plechy, prodej, dodávka a zpracování realizuje společnost GAMA OCEL, spol. s r. o., sídlící v Hodoníně.


Ohýbání a ohraňování plechů Hodonín největším ohraňovacím lisem v ČR

Ohýbání a ohraňování plechů Hodonín největším ohraňovacím lisem v ČR

Naše firma GAMA OCEL, spol. s r.o. z Hodonína nabízí na největším ohraňovacím lisu v ČR kvalitní ohýbání a ohraňování plechů.