Zadavatelem microsite je firma GAMA OCEL, spol. s r.o.Otěruvzdorná, vysokopevnostní ocel, zpracování plechů, Hodonín

Plechy z kvalitní oceli, vysokopevnostní, neprůstřelné a nástrojové plechy, prodej, dodávka a zpracování realizuje společnost GAMA OCEL, spol. s r. o., sídlící v Hodoníně.Sháníte profesionálního dodavatele kvalitních plechů, který Vám zajistí i jeho obrábění?
Společnost GAMA OCEL, spol. s r. o. se zaměřuje na prodej a zpracování různých druhů plechů od švédského výrobce SSAB. U nás si můžete zakoupit otěruvzdorné plechy, plechy z tvrdé oceli vhodné pro agresivní prostředí, z vysokopevnostní výkonnostní oceli, ochrannou neprůstřelnou ocel či prémiovou nástrojovou ocel. V našich moderně vybavených dílnách zajišťujeme také práci s těmito plechy a jejich řezání a dělení za pomoci plasmy a kyslíku, ohýbání, ohraňování, přesné CNC frézování, zakružování, svařování či vrtání.
Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi a ochotně poradíme s výběrem materiálu. Najdete nás v Hodoníně v ulici Bratislavská.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vysokopevnostní a pancéřové plechy Hodonín, zpracování otěruvzdorných ...

Vysokopevnostní a pancéřové plechy Hodonín, zpracování otěruvzdorných ...

Vysokopevnostní a pancéřové plechy Hodonín, zpracování otěruvzdorných plechů, vrtání, řezání, zahlubování závitů, CNC frézování, zakružování, ohýbání, ohraňování.