Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Praktický lékař v Liberci. Prevenci, vyšetření, diagnózu, léčbu a doporučení v oblasti všeobecného praktického lékařství poskytuje každý všední den MUDr. Zuzana Kofferová.


Žijete v Liberci či jeho okolí? Je Vám více jak 18 let a hledáte spolehlivého a pečlivého praktického doktora? Již dále nehledejte a zaregistrujte se k MUDr. Zuzaně Kofferové - ZJ Praktik s.r.o.
V naší ambulanci, která se nachází na adrese Ruprechtická 548/59, Liberec, poskytujeme všem pacientům komplexní péči v oblasti všeobecného praktického lékařství. Zajišťujeme důkladnou vstupní a preventivní prohlídku včetně rodinné anamnézy, diagnózu a léčbu chorob i potřebná vyšetření. V případě specifických obtíží Vám doporučíme odborného lékaře.
Dle potřeb Vám vystavíme potvrzení o zdravotním stavu a způsobilosti. Pro společnosti a jejich zaměstnance vykonáváme závodní péči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moderní praktická ordinace Liberec

Moderní praktická ordinace Liberec

Profesionální služby praktické lékařky, praktická ordinace pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve, vystavení zdravotního potvrzení a další služby obvodního lékaře.


Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Zuzana Kofferová - ZJ Praktik s.r.o. v Liberci poskytuje pacientům preventivné prohlídky, léčbu nemocí, očkování, odběry.