Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Praktický lékař v Liberci. Prevenci, vyšetření, diagnózu, léčbu a doporučení v oblasti všeobecného praktického lékařství poskytuje každý všední den MUDr. Zuzana Kofferová.


Žijete v Liberci či jeho okolí? Je Vám více jak 18 let a hledáte spolehlivého a pečlivého praktického doktora? Již dále nehledejte a zaregistrujte se k MUDr. Zuzaně Kofferové - ZJ Praktik s.r.o.
V naší ambulanci, která se nachází na adrese Ruprechtická 548/59, Liberec, poskytujeme všem pacientům komplexní péči v oblasti všeobecného praktického lékařství. Zajišťujeme důkladnou vstupní a preventivní prohlídku včetně rodinné anamnézy, diagnózu a léčbu chorob i potřebná vyšetření. V případě specifických obtíží Vám doporučíme odborného lékaře.
Dle potřeb Vám vystavíme potvrzení o zdravotním stavu a způsobilosti. Pro společnosti a jejich zaměstnance vykonáváme závodní péči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Zuzana Kofferová - ZJ Praktik s.r.o. v Liberci poskytuje pacientům preventivné prohlídky, léčbu nemocí, očkování, odběry.