Zadavatelem microsite je firma Zelenina - Fruktimport spol. s r.o.Pronájem kanceláří, skladů, skladových prostor České Budějovice, pronájem nebytových prostorů

Pronájem kanceláří, skladů, skladových prostor České Budějovice, pronájem nebytových prostorů, pronajímáme prostory pro firmy i soukromníky.


Zelenina - Fruktimport spol. s r.o. České Budějovice, která se zabývá výhodným pronájmem bytových a nebytových prostor, skladů, kanceláří i parkovacích míst.

Hledáte vhodné prostory pro své podnikání? Vaší firmě se daří a Vy potřebujete nové kanceláře, sklady či další místa k parkování? Neváhejte a oslovte naší firmu Zelenina - Fruktimport spol. s r.o. z Českých Budějovic, která poskytuje výhodný pronájem kanceláří různých velikostí, skladů a parkovacích míst v objektu firmy.

Nabízíme pronájem:
-kanceláře, sklady
-prostory pro firmy i soukromníky
-bytové a nebytové prostory
-skladové prostory
-pro klienty možnost pronájmu parkovacích míst.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem nebytových prostor, skladů a útulných kanceláří pro menší ...

Pronájem nebytových prostor, skladů a útulných kanceláří pro menší ...

Kanceláře a další bytové i nebytové prostory k pronájmu Vám zajistí společnost Zelenina - Fruktimport spol. s r.o. z Českých Budějovic. Poskytneme Vám ideální místo pro podnikání, parkování i bydlení.


Pronájem nebytových prostor a parkovacích míst, České Budějovice

Pronájem nebytových prostor a parkovacích míst, České Budějovice

Pronájem skladů, hal, kanceláří, nebytových i bytových prostor a parkovacích míst pro firmy, soukromníky zajišťuje společnost Fruktimport spol. s r.o., České Budějovice.