Zadavatelem microsite je firma ARMOSPOL CZ s.r.o.Volná pracovní pozice železáře - zaměstnání v oblasti stavební kovovýroby

Zaměstnání v oblasti stavební kovovýroby poskytuje firma ARMOSPOL CZ s.r.o. z Brna. Hledáme spolehlivého zaměstnance na volnou pracovní pozici železáře za adekvátní platové ohodnocení.Jste z Brna a chcete pracovat v oblasti stavební kovovýroby?

Možná právě Vás hledá firma ARMOSPOL CZ s.r.o., která poptává spolehlivého zaměstnance na volnou pracovní pozici železáře. Náplní práce je ohýbání betonářských výztuží podle zadání a pro různé konstrukce.

Požadujeme dobrou fyzickou zdatnost a znalost výkresové dokumentace, kterou v případě potřeby doučíme. Za výhodu považujeme praxi v zámečnickém a svářečském oboru. Na oplátku poskytneme adekvátní platové ohodnocení za odvedený výkon, stravenky a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.

Oslovila Vás tato pozice? Pak nás určitě kontaktujte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Kvalitní betonářské výztuže pro monolitické betonové konstrukce, ohýbané či rovné, betonářská ocel hladká a žebříková, výroba a prodej ARMOSPOL CZ s.r.o., Brno.