Zadavatelem microsite je firma R + W Ferra s.r.o.CNC řezání vodním paprskem - zpracování jednoduchých i složitých materiálů

CNC zpracováním jednoduchých i složitých materiálů se zabývá firma R+W Ferra s.r.o. z Brna. Na Vysočině provádíme metodu řezání vodním paprskem pro plast, sklo, kov, mramor a jiné suroviny.Poptáváte dělení materiálů s různými vlastnostmi?

CNC řezání vodním paprskem představuje efektivní metodu zpracování surovin za přijatelných cenových podmínek. O kompletní realizaci zakázky se Vám v okolí Brna a Vysočiny postará firma R+W Ferra s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Studeným řezem obrábíme měkké, křehké a těžko obrobitelné materiály nebo varianty nedosahující vysokých teplot. Zpracujeme barevné a nerezové kovy, keramiku (obklady, dlažby), sklo, sanitární vybavení, překližky, mramor, plast a jiné doplňky.

Nevíte, zda je metoda pro Vaše účely vhodná? Pak se určitě na nás obraťte, jsme připraveni se vším kdykoliv pomoci a dbáme na maximální splnění požadavků zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

Přesné zpracování tvarových výpalků a výpalků s úkosy zajišťuje pro Olomouc firma R + W Ferra s.r.o. z Brna. Provádíme CNC pálení laserem, plazmou či autogenem ve vysoké kvalitě.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

CNC zpracování tvarových výpalků a výpalků s úkosy provádí firma R + W Ferra s.r.o. z Brna. Realizujeme zakázkovou a sériovou výrobu včetně zpracování podkladů pro Vysočinu a okolí.