Zadavatelem microsite je firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové valašské dřevěnici i s wellness

Ubytování vhodné pro více osob, například pro turisty či lyžaře na Chatě Horní Bečva v Beskydech. Stylovou valašskou dřevěnici s vířivkou Vám pronajme společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o.Chystáte se s rodinou či s přáteli na hory? Máte rádi aktivní dovolené, ale rádi se i zrelaxujete při wellness? Chystáte se vyrazit do Beskyd a hledáte vhodné stylové ubytování?Ubytujte se ve stylové valašské dřevěnici. Chatu Horní Bečva Vám pronajme společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o.

Chata je prostorná s šesti ložnicemi, s obývacím pokojem s krbem, s krásnou prosklenou verandou, která slouží jako jídelna, s luxusní vířivkou a s hernou pro děti. Chata je ideálně pro dvanáct osob. Okolo chaty je nádherná příroda Beskydských hor. V zimě jistě oceníte dostupnost lyžařských sjezdovek. Jinak se ale můžete i těšit na horskou či cyklo turistiku, či v létě oceníte možnost koupání na přehradě. Líbit se Vám budou i místní folklórní akce, které jsou zde pořádány.

U nás si můžete uschovat i kola a lyže. V dosahu chaty je i restaurace, obchod, pošta, lékárna i kino. Navštívit můžete i města Rožnov pod Radhoštěm či Frenštát pod Radhoštěm.

Neváhejte a zarezervujte si u nás pobyt.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Okolí chaty Trojanovice láká k výletům, k lyžování na Pustevnách i k adrenalinu. Ale chata se saunou a bazénem je vhodná i pro wellnes a relaxační pobyty. Provozuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Vyražte s rodinou, přáteli či s kolegy z práce na horskou chatu Krásná s vířivkou a saunou a užijte si romantiku u lesa v Beskydech. Provoz chaty a pobyty zajišťuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Komfortní a levné ubytování ve stylově zařízené horské chatě Malenovice pod Lysou Horou v Beskydech Vám zajistí firma Chaty Krásné chvíle s.r.o. Chata má vířivku, bazén, posezení na zahradě.