Zadavatelem microsite je firma T - CAR spol. s r.o. Prodej a servis HyundaiNovou, bezpečnou Hyundai i30 lze zakoupit v provedení hatchback, fastback a kombi

Hyundai i30 Vás oslní výrazným designem, bezpečností a neomezenou konektivitou. Navštivte autosalonu T - CAR spol. s. r.o. v Boskovicích a přesvědčte se.Uvažujete o koupi nového vozu? Hyundai i30 je pro Vás ta pravá volba. Vybrat si můžete ze tří variant karoserie: hatchback, fastback a kombi. Co se týče výbavy, je na výběr ze dvou variant: standard a N Line.

Nová Hyundai i30 vyniká především svou bezpečnostní výbavou SmartSense, která je nejlepší ve své třídě. Mezi její hlavní prvky patří:
- upozornění na provoz za vozem
- asistent pro udržení automobilu v jízdních pruzích
- nouzové brždění
- upozornění na rozjezd vozidla před Vámi

Hyundai i30 Vás zaujme také modernějším exteriérem a novými vychytávkami v interiéru jako je hi-tech palubní deska. Zajisté Vás potěší i 5letá záruka bez omezení km.

S výběrem správného modelu a kofigurace, která bude nejvíce odpovídat Vašim potřebám Vám rádi poradíme v autorizovaném autosalonu T - CAR spol. s. r.o. v Boskovicích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Konektivita Hyundai – připojení na Android a Apple, navigační systém ...

Konektivita Hyundai – připojení na Android a Apple, navigační systém ...

Konektivita nových automobilů Hyundai – možnost připojení chytrých telefonů Android a Apple. Do cíle Vás dovede navigační systém Hyundai – LIVE services.


Elektrické kompaktní SUV KONA Electric s impozantní dojezdovou ...

Elektrické kompaktní SUV KONA Electric s impozantní dojezdovou ...

První elektronické kompaktní SUV v Evropě – představujeme vám automobil Hyundai KONA Electrics dojezdem 484 km. KONA Electric zakoupíte v autosalonu T - CAR spol. s. r.o. v Boskovicích.