Zadavatelem microsite je firma GREIF-INEX s.r.o.Prodej sériových ortopedických pomůcek - bandáže, kolenní, hlezenní ortézy, bederní pásy a další

Prodejem sériových ortopedických pomůcek v Olomouci a Prostějově se zabývá GREIF-INEX. Prodáváme bandáže, kolenní ortézy, bederní pásy, hlezenní ortézy, ortézy kotníku a další.Ortézy a bandáže pro úlevu při bolestech prodává společnost Greif-Inex s.r.o. z Olomouce. Vyrábíme a prodáváme bandáže, kolenní ortézy, bederní pásy, hlezenní ortézy, ortézy kotníku a další sériové ortopedické pomůcky.

Zajišťujeme prodej různých ortéz a bandáží:
- ramenní, kolenní, hlezenní ortézy
- ortézy kotníku, zápěstí
- bederní, žeberní pásy
- loketní návleky
- závěs paže
- zádová bandáž
- termo návlek na ramena
- zpevnění lokte, zápěstí
- krční límce
- anatomický kolenní návlek
- stabilizátory hlezna a další….

Ortopedické pomůcky najdou využití při zranění, bolestivých stavech, k prevenci, po operacích, po zlomeninách, pro zpevnění kloubu při sportu.
Jste z Olomouce, Prostějova či Přerova a potřebujete poradit s výběrem ortézy? Obraťte se na firmu Greif-Inex s.r.o., rádi vám poradíme s výběrem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a prodej individuálních ortopedických vložek do bot na míru

Výroba a prodej individuálních ortopedických vložek do bot na míru

Firma Greif-Inex s.r.o. v Olomouci se zabývá výrobou a prodejem individuálních ortopedických vložek do bot na míru přesně pro vás, pro všechny vady nohou. Zákazníky máme z Prostějova i Přerova.


Výroba a prodej individuálních ortéz a protéz - ortopedické pomůcky na ...

Výroba a prodej individuálních ortéz a protéz - ortopedické pomůcky na ...

Výrobou a prodejem individuálních ortéz a protéz končetin se zabývá GREIF-INEX z Olomouce. Vyrábíme ortopedické pomůcky přímo na míru pacienta. Specializujeme se také na dětskou protetiku.