Microsite byla vložena dne:15.09.2020
ID microsite: 162989, počet zhlédnutí:  72
Zadavatelem microsite je firma

Lázně 1897, s.r.o.

Lázeňská péče, léčba pohybového aparátu ve Východních Čechách

Komplexní lázeňské služby, péče o klienty s problémy v oblasti pohybového aparátu, rehabilitace, masáže a jiné procedury nabízí Lázně 1897, s.r.o. ve Východních Čechách.

Léčba pohybového aparátu za pomoci zábalů a koupelíLázeňské služby, wellness a masáže v Lázně 1897, s.r.o.Lázně Velichovky ve Východních Čechách, rehabilitace a léčba pohybového aparátu

Trápí Vás bolesti zad, jste po operaci či úrazu kloubů? Máte onemocnění nervového systému? Tak je pro Vás nejlepším řešením rehabilitace a lázeňská péče od profesionálů. Neváhejte a navštivte naše Lázně Velichovky společnosti Lázně 1897, s.r.o., které se nachází ve Východních Čechách.
Patříme mezi prvotřídní poskytovatele lázeňských služeb pro léčbu pohybového aparátu. Nabízíme komplexní služby jako masáže, koupele, vodní terapie, elektroléčbu, kolagenové injekce, rehabilitační cvičení a další speciální procedury.
V našich lázních poskytuje tým odborníků tu nejlepší péči za použití místních léčebných zdrojů v podobě unikátní zeminy a vodního pramene, které napomáhají zmírnit bolesti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY