Zadavatelem microsite je firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, cyklisty i lyžaře

Okolí chaty Trojanovice láká k výletům, k lyžování na Pustevnách i k adrenalinu. Ale chata se saunou a bazénem je vhodná i pro wellnes a relaxační pobyty. Provozuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Rádi lyžujete? Trávíte s rodinnou aktivní dovolené? Nebo by jste rádi strávili pohodový wellnes víkend? Zarezervujte si pobyt na chatě Trojanovice v Beskydech poblíž lyžařské a turistické oblasti Pustevny, Bílá a Valašské království. Ubytování v chatě je vhodné pro 4 až 9 osob.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou nebo víkend na horách, jistě Vám naše chata splní všechna přání. Nadchne Vás útulné a stylové vybavení chaty, krásná rozlehlá zahrada s dětskými prolézačkami a trampolínou, velký whirpool až pro sedm osob, infrasauna i s vířivkou.

Pokud hledáte spíše adrenalin než relax v sauně, je chata ideálním místem. Můžete si naplánovat výlety a aktivity v okolí, a vyrazit na túru na Pustevny či na Radhošť a podívat se na sochu Radegasta. Pokud Vás láká zkusit paragliding či rogalo, vyjděte na Velký Javorník, který se stal oblíbeným startovacím místem těchto adrenalinových sportů. V zimě si jistě rádi zalyžujete. Ale ať přijedete do Beskyd v kteroukoliv roční dobu, vždy bude plno zajímavých akcí i tradičních slavností.

Přijeďte k nám na dovolenou či rodinný víkend a načerpejte nejen energii, ale užijte si spoustu nových a zajímavých zážitků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Ubytování vhodné pro více osob, například pro turisty či lyžaře na Chatě Horní Bečva v Beskydech. Stylovou valašskou dřevěnici s vířivkou Vám pronajme společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s ...

Vyražte s rodinou, přáteli či s kolegy z práce na horskou chatu Krásná s vířivkou a saunou a užijte si romantiku u lesa v Beskydech. Provoz chaty a pobyty zajišťuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Komfortní a levné ubytování ve stylově zařízené horské chatě Malenovice pod Lysou Horou v Beskydech Vám zajistí firma Chaty Krásné chvíle s.r.o. Chata má vířivku, bazén, posezení na zahradě.